Chcesz zatrudnić hakera? Sprawdź Hacker’s List

Chcesz shakować czyjeś konto na Facebooku albo włamać się do czyjejś sieci? Nie masz ku temu zdolności? Nie musisz się martwić. Nowa usługa Hacker`s List pozwala na odnalezienie i zatrudnienie profesjonalnych hakerów.

Hacker`s List umożliwia kontakt klientów z hakerami. W założeniu ma ona umożliwić osobie nieznającej się na komputerach, włamanie się do skrzynki e-mailowej szefa.

Zatrudnienie hakera nie powinno być trudne, wierzymy, że znalezienie godnego zaufania i profesjonalnego hakera powinno być bezproblemowe. W Hacker`s List chcemy oferować klientom możliwość znalezienia idealnego hakera, a hakerom – zlecenia.

Hacker’s List otrzymała ponad 500 ofert pracy dla hakerów w ciągu trzech miesięcy od jej założenia i czeka na oferentów. Na stronie wyświetlonych jest ponad 70 anonimowych profili, ale większość z nich jest nieaktywna.

Strona pobiera opłaty za projekt po zakończeniu pracy, podobnie jak strony dla freelancerów. Stawki godzinowe wahają się od 28 do 300 USD, pełne projekty to kwoty od 100 do 5000 USD. Oczywiście, wszystko odbywa się anonimowo.

Projekty obejmują np. włamanie na konto facebookowe, shakowanie stron albo kont biznesowych. Co zaskakujące, wiele zleceń jest na włamanie do szkolnych systemów.

Oto przykłady ofert razem z wynagrodzeniem:
300-500 USD: Hakowanie gry "Iron Force" stworzoną przez "Chillingo". Potrzebuję kogoś, kto potrafi dodać diamenty i gotówkę do mojego konta.
10-350 USD: Potrzeba informacji z konta Facebook. Możliwość dalszej współpracy.
300-600 USD: Poszukuję do zmiany mojej oceny.
200-300 USD: Hakowanie konta firmowego i skopiowanie maili. Wysłanie e-maili o przyznaniu się do kłamstwa i zniesławienia do każdego z listy mailingowej.

Hacker’s List jest zarejestrowana w Nowej Zelandii. To pierwsza strona oferująca etyczne hakerstwo. Zlecenia są nielegalne, ale administratorzy proszą użytkowników o “nieużywanie strony do zabronionych działań”, jak napisano w 10-stronnicowym regulaminie.

Źródło: thehackernews.com

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Fill in the blank.