Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: jak zainstalować u siebie...

  1. #1

    Domyślnie jak zainstalować u siebie...

    siemano! mam pytanko... znalazłem sobie stronke, z której mozna pobrac sobie duzo rodzajów trojanów...ale w jaki sposób trzeba go zainstalować, żeby nie rozprzestrzenił mi się na kompie?
    pozdrawiam

  2. #2
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Postów
    36

    Domyślnie

    "Na konia trojańskiego składają się zazwyczaj dwa programy: jeden z nich jest instalowanym na maszynie ofiary serwerem i zarazem właściwym "trojanem", drugi zaś klientem służącym do przeprowadzania zdalnych operacji."

    Takie fajne coś znalazłem w necie... więc odp jest prosta nie klikaj dwa razy na plik który jest "serwerem" ;p...

    Ale teraz który plik to serwer? Ja używałem tylko jednego trojana i to tylko w celach edukacjynych był to gg Ghost czy jakoś tak... był to tylko jeden plik w którym trzeba powpisywać odpowiednie dane w zależności kto był ofiarą... po wpisaniu został tworzony nowy plik ( serwer ) a klientem było samo gg... może trojany które posiadasz działają podobnie? jeżeli tak to wystarczy nie uruchamiać serwera

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    bez serwera taki trojan nie zadziala wiec na nic Twoj caly trud...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Postów
    36

    Domyślnie

    Jeżeli trojany swistaka mają podobne opcje jak ggGhost to bardzo łatwo można "namówić" ofiare do odpalenia serwera na swoim kopie ponieważ można mu przipinać rozszerzenie .jpg i dać odpowiednią ikonke a później to tylko kwestia
    socjotechniki swistaka

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Autor: 12-27-2006, 14:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj