Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Cafeini 1.1 - Problem

Domyślnie Cafeini 1.1 - Problem

Siema.
    Mam problem z trojanem Cafeini 1.1.
    A więc moja siostra ma laptop , który potrzebny jest jej do studiów.
    I wgrałem jej trojana Cafeini 1.1 na kompa (zaszyfrowanego) , aby widzieć co robi ona na komputerze , a także ustawiłem aby się automatycznie uruchamiał z systemem.
    Lecz jest problem... Gdy jest w domu korzysta z internetu w domu poprzez sieć LAN. Ale jak jest na studiach korzysta z
    internetu PLAY poprzez USB , coś takiego :

Czytałem gdzieś że ma zmienne IP , no i jest problem...
    I mam pytanie dotyczące tego IP , czy adres IP zmienia się cały , czy tylko końcówka?
    I do jakiej liczby maksymalnie może być , np jak ktoś ma IP 192.168.1.1 , to np w tej rubryce gdzie jest 192
    ile może maks wynosić?

Domyślnie

Nie wiem jak to działa, ale jak ja jestem w plusie, to przez nic nikt się do mnie łączyć nie może. Stoję za natem. Pakiety są przepisywane tak, jakby wyglądały jak pochodzące od jednego z urządzeń pośrednich. Adresy IP czy porty są przy tym przepisywaniu tracone. Podawane jest co innego. Z powrotem owo urządzenie robi to w drugą stronę i dlatego, dane o które poprosimy do nas dochodzą. Kłopot z tym, że aby się połączyć ktoś z zewnątrz mógł, trza tunelować.

A co do ipków, mają pulę z maską 255.255.255.255 Także obczaj ją po puli.
    Jak chcesz to rozwiązać, to coś samo z siebie musiałoby wysyłać dane tam, gdzie mu powiesz. Bo ty się nie połączysz z serwerem żadnej usługi. SSH czy FTP także. A trojan ma pewnie serwerka na podobnej zasadzie.

Reasumując: nawet znajomość ip kiedy masz aplikację będącą nasłuchującym serwem, nie da ci możliwości połączenia się z nim inaczej, niż przez tunel czy VPN.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

PPP i NAT. Dobry rozwiązaniem jest połączyć się od siostry do siebie a nie odwrotnie...
    * markossx *

Domyślnie

bez VPN nie da rady , zreszta pomysl dziwaczny , no i cafeini to juz kazdy antywirus usunie.

Jakbys troche pomyslal to takie VPN to mozna zrobic ale poniewaz sam pomysl wydaje mi sie idiotyczny wiec nic wiecej nie powiem

Domyślnie

Wyłączyłem anty wirusa aby nie wykrywał Cafeini.
    A czy przez Hamachi można?
    Że ja stworze sieć na swoim kompie , później u siostry się połączę do swojej sieci przez Hamachi i spisze sobie IP.
    Testowałem na swoim kompie i działało.

Domyślnie

Mówimy, że potrzebujesz VPN'a. A teraz Hamachi. Początek z wikipedii

Hamachi – darmowa (lub odpłatna, a wtedy ma większe możliwości), nie wymagająca konfiguracji aplikacja VPN (Virtual Private Network).

A więc TAK. Tak samo postępujesz stawiając serwer trojanowy jak serwer gry (np CS). Bardziej lamkowatego wytłumaczenia nie mogłam znaleźć.

Analizuj wypowiedzi i dochodź do rozwiązań własnym rozumkiem, a nie czekaj aż ci wszystko na tacy podadzą. Nie jesteś pewny, przetestuj Po prostu

Zaczyna mi to pod karmienie trola podchodzić. Niech TQM mi wybaczy.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

Ok , dzięki.

Zasady Postowania