Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Zablokowany komputer.

Domyślnie Zablokowany komputer.

Mam problem otóż od pewnego czasu dostaje wiele dziwnych błędów między innymi
    Kod:
    msascui.exe - Błąd Aplikacji
    Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000007b).
    -Ten error wywala zawsze po zalogowaniu, 2 razy.
    -Zamykanie systemu (shutdown z czasem 1 minuty) występuje często kiedy się przelogowuje albo co 15-30min. W treści jest wzmianka o serwerze RPC. (Nie pamiętam treści)
    -Czasami po zalogowaniu skype nie chce się odpalić, bo znowu jest coś tam z serwerem RPC.(Nie pamiętam treści)
    -Po próbie wejścia w tryb awaryjny komputer restartuje się
    -Brak uprawnień administratora przy odpalaniu różnych aplikacji
    -Brak dostępu do edytora rejestru
    -Brak dostępu do menadżera zadań
    -Ostatnio miałem nawet problemy z zapisywaniem obrazów / wypakowywaniem z rara

Jestem ciągle na koncie administratora.

Domyślnie

Witam,

przeskanuj klamota...objawy typowe dla zawirusowanego systemu...

Polecam Combofix ze strony bleepingcomputer.com jeśli się nie mylę i program Malwarebyte's Anti Malware.

pozdrawiam

Domyślnie

mailem kiedys dokladanie takie same objawy, avast wpuscil mi jakis syf do sysytemu i o ile dobrze pamietam pomogl mi wlasnie combofix- tylko ze do naprawy trybu awaryjnego musialem uzyc innego programu ktorego nazwy juz niestety nie pamietam :-(. No i smutna wiadomosc na koniec-mimo ze odzyskalem pelnie wladzy nad systemem nie działal juz on tak jak wczesniej - i chcac nie chcac musialem instalowac system od nowa bo nie mialem czasu na uzeranie sie z kompem podczas gdy byl mi on potrzebny do pracy.

edit: Od tamtego czasu serfuje tylko z konta usera i wszytswko jest ok.
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

Domyślnie

msascui.exe to aplikacja uruchamiająca windows defender, osobiscie wykasowałem ten "antyspyware".
    z tego co wiem defender posiada moduł, który ogarnia programy, sterowniki itd. które uruchamiaja sie podczas startu systemu, i pozwala nam na ich wyłączenie, cos jak msconfig, mozliwe ze zainfekowany sam wyłącza nie to co potrzeba, ja bym usunal tego defendera i zrobil skanowanie, tak jak radza koledzy.

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez dl.wi : 06-27-2010 - 21:00

Domyślnie beata

sorry ale to ja mam problem bo nie wiem jak napisać swój post

Zasady Postowania