Witam ostatnio pytalem sie o siec osiedlową, ale chrzanie to bo prawie mialem totalnie przejebane ale jednak nie mam :d sam narazie nic nie robie juz nielegalnego, a pisze w imieniu kumpla który sie mnie o to pytal.
W szkole jest sieć LAN (chyba bezprzewodowa czyli to juz wLAN tak?) które obejmuje komputery w sali od informatyki i kilka innych w szkole. Otóż pytanie jest następujące: czy jest jakiś keyloger który po wrzuceniu na dysk wspólny tej sieci i uruchomieniu moze zainstalowac sie na tych wszystkich kompach? Jest możliwość zalogowania się jako administrator na którymś z kompów z full dostępem do wszystkiego. Jeśli nie ma czegos takiego, to może ktoś móglby napisać taki keylogger lub krótko poinstruować w jakim języku to zrobić (najlepiej maksymalnie prosty) w szkole jest AV tylko na komputerach nauczycielskich i najpewniej da sie go wylączyć z konta admina oczywiscie szukam tej wiedzy w celu edukacyjnym i ja tego robić nie będe! proszę o szybką odpowiedź jaie są możliwości zainstalowania progsów szpiegujących na tego typu sieci?