Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Łączenie sie z trojanem...

  1. #1

    Domyślnie Łączenie sie z trojanem...

    Witam!
    Interesuje mnie jak można się połączyć i komunikować ze swoim trojanem jeżeli jest on "usadzony" na komputerze który jest w sieci lokalnej. Jeżeli dostęp do internetu był by przez sam modem to nie ma problemu podaje i, port i się łącze, no ale jak jest router to już się nie połączę w ten sposób. Rozwiązaniem może być coś w rodzaju sieci botnet, czyli trojan łączy sie z kanałem irc i ja przez ten kanał wydaje polecenia. Ale czy to jedyne rozwiązanie?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    To nie jest jedyne rozwiazanie, zawsze botnet moze polaczyc sie do Ciebie bezposrednio (robiac efektywnie DDoS na Twoim laczu) :-)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    zawsze botnet moze polaczyc sie do Ciebie bezposrednio (robiac efektywnie DDoS na Twoim laczu) :-)
    Tego typu rozwiązanie chyba odpada na wstępie. Jedynie jak trojany były by kierowane do konkretnych osób w jakieś małej liczbie, to tak. Ale co jak ja mam też router?
    Ostatnio edytowane przez TDM : 09-17-2009 - 22:58

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    W tym wypadku badz kreatywny tyle co moge doradzic... Sorry ale widzac ze piszesz botnet dalej nie pomoge bo widze ze piszesz go do 'szkodliwych' celow.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    W tym wypadku badz kreatywny tyle co moge doradzic... Sorry ale widzac ze piszesz botnet dalej nie pomoge bo widze ze piszesz go do 'szkodliwych' celow.
    Pisząc botnet i to jeszcze do szkodliwych celów, pytał bym o takie rzeczy?

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ok - to jaki jest cel istnienia Twojego botnetu?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    nie ma zlotego rozwiazania.
    najlepiej kup jakas domene, i niefch on laczy sie z domena.
    jak sie rozrosnie to przezucisz na dedyka.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Ok - to jaki jest cel istnienia Twojego botnetu?
    Edukacyjny? Ostatecznie sprawdzenie jego działania poprzez zrzucając go na jeden komputer nie wiem np wysłanie archiwum z gadu-gadu.

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał TDM Zobacz post
    Edukacyjny? Ostatecznie sprawdzenie jego działania poprzez zrzucając go na jeden komputer nie wiem np wysłanie archiwum z gadu-gadu.
    chcesz zrobic caly botnet, "zrzucic go na jeden komputer"[rotfl] tylko po to zeby zapierdzielic czyjes archiwum gg?
    wyszlo szydlo z worka
    War, war never changes.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    chcesz zrobic caly botnet, "zrzucic go na jeden komputer"[rotfl] tylko po to zeby zapierdzielic czyjes archiwum gg?
    wyszlo szydlo z worka
    Po pierwsze ja napisałem coś takiego: "Rozwiązaniem może być coś w rodzaju sieci botnet, czyli trojan łączy sie z kanałem irc i ja przez ten kanał wydaje polecenia." chodziło mi tu rozwiązanie mojego problemu a nie infekowanie komputerów. Łączenie sie trojana z IRC... wiadmo botnet od razu przychodzi do głowy. No ale jak inaczej to rozwiązać? Idąc przykładem z pobranie archiwum z gadu-gadu? A co jak bym chciał zaktualizować trojana?

    "Cały botnet" Zrozumiałem to tak jak bym miał zamiar infekować komputery... A czy napisanie czegoś co sie łączy z IRC i wykonuje polecenia to już podchodzi pod coś takiego: "Piszesz botnet, narazie" Więc jak mam napisać trojana żebym mógł się nim połączyć gdzie "ofiara" ma dostęp do internetu przez router, i zmienne IP.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Problem z trojanem oraz wirusem "Virut"
    By MateS in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 08-16-2009, 19:58
  2. problem z trojanem =/
    By h3x in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 02-21-2008, 14:12
  3. bezpieczne łączenie stringów
    By 31337 in forum C/C++
    Odpowiedzi: 3
    Autor: 06-09-2007, 13:38
  4. Zakochałem Sie
    By polo99 in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 02-21-2007, 15:18
  5. czym to sie je?
    By XoSiDoX in forum Kryptografia
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 06-24-2006, 19:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj