Pokaż wyniki 1 do 1 z 1

Temat: Darkcomet VPN

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Domyślnie Rat Keylloger Darkcomet VPN

    Witam
    Mam kilka pytan na które nie mogę znaleźć /nie potrafię znaleźć odpowiedzi

    1.
    Mam internet radiowy dlatego posiadam wewnętrzne ip ustawione przez dostawce ,przeszukałem porty i niestety nie znalazłem żadnego otwartego portu (poza 3 standardowymi ,nienadającym się do użytku) i tu pojawia się moje pierwsze pytanie:
    1.a)
    Czy moge w takim przypadku użyć sieci VPN np Cyberghost czy płatny nvpn czy takie rozwiązanie w ogóle zadziała,czy otwarte porty które znajdę na Cyberghoscie mogą posłużyć mi do Darkcomet?

    1.b)
    Jutro wybieram się do dostawcy internetu by zaptać go o ewentualne przekierowanie/otwarcie portow ,nie wiem jednak czy jezeli poprosze o otwarcie portów np TCP 27020 - 27039 (porty dla serwera cs) to będe mógł ich użyć do obsługi Darkcomet-a zamiast Cs-a?

    1.c)
    Czy prywatne porty z zakresu 49152 do 65535 sa w jakis sposób lepsze/odpowiedniejsze dla darkkomet i ewentualnie jaki powód wymyślić by administrator sieci nam je odblokował

    2.a)
    Czy do każdego keyllogera , Rat-a , trojana stosuje sie inny Crypter ?
    2.b)
    Czy płatny crypter FUD zacryptuje mi zarówno darkcomet jak i np perfectkeylloger ?
    2.c)
    Jeżeli to crypter decyduje o wykrywalności ,po co tworzyć coraz to nowsze wersje ratów/keyllogerów skoro lepiej tworzyć nowe cryptery


    To ostatnio pytanie pewnie zaawansowanym użytkownikom wyda się całkowicie bezsensowne ,jednak mnie laika bardzo ciekawi
    Ostatnio edytowane przez pasikonik999 : 12-28-2014 - 21:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj