Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: hex key wpa po wpisaniu nie działa

  1. #1

    Domyślnie hex key wpa po wpisaniu nie działa

    przede wszystkim witam wszystkich od dłuższego czasu czytam forum niestety dopiero dziś postanowiłem się zarejestrować gdyż nie moge znaleść nigdzie odpowiedzi


    mam pytanie do znawców tematu otóż zrobiłem wszystko po kolei aircrackiem wygenerowałem hasło do wep 10 cyfrowy ciąg znaków oddzielony : niestety to hasło nie pasuje ani na linuxie ani pod windą non stop odrzuca mimo tego iz hasło mam z 3 różnych zródeł z beini, z gerixa oraz na back track wszezie to samo a jednak nie działa jak ugryść temat czy musze dodatkowo zmieniac adres mac karty

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Upewnij sie ze wpisujac klucz ktory masz podany jako hex, aplikacja do ktorej wpisujesz wie o tym ze podajesz w hex - spotkalem kiedys sytuacje gdzie user wpisal WEP w hex a system przyjal jako ASCII z jakiegos powodu (tak wiem, nie ta dlugosc ale i tak przyjelo). Podmiana MAC bedzie krotkotrwalym rozwiazaniem - do czas az prawowity user nie podlaczy sie do sieci.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie hex key wpa po wpisaniu nie działa

    witam ponownie no właśnie mam straszny problem z tym kluczem wszystkie programy wygenerowały go jako hex key 79:07:19:04:04 konwenterowałem ten klucz na ascii ale nadal ani w linuxie a ni w windzie nie ozie za kazdym razem wyskakuje bad passport i nie wiem już sam jak go wpisac poprawnie czy jest możliwe aby sieć wep prócz tego klucza miała jeszcze jakieś inne zabezpieczenie

  4. #4

    Domyślnie

    Wpisujesz klucz w postaci: 79:07:19:04:04; czy usunąłeś dwukropki?
    Winda przełknie tylko postać: 7907190404

  5. #5

    Domyślnie

    wpisuję bez : ale winda nadal ten klucz odrzuca

  6. #6

    Domyślnie

    Witam,

    Ja również mam podobny problem. Mam klucz i mac, ale nie wiem w jakie pola co i gdzie mam wpisać?

    http://www.fotoszok.pl/upload/cbeec90b.jpg

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj