Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: łamanie wpa wpa2

  1. #1

    Domyślnie łamanie wpa wpa2

    witam ,tak się zastanawiam czy coś się ruszyło czytałem trochę na temat łamania ,ale z tego co widzę JTR to jedna z możliwych metod ze sprzętem domowym tablice odpadają,do ekspertów ile wam zajeło by złamanie hasła 10 znaków alfa numeryczne? (nie wiedząc że hasło jest o podanej długości)

    Jestem laik ale jeżeli jest taka możliwość to dlaczego w necie jest kupa śmieci o atakach brutal i nic więcej,czy ktoś z was próbował metodą karty graficznej? Japońce też niby już jakiś czas temu skrócili czas do kilku minut i nic nie ma na ten temat może źle szukam.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    wszystko zalezy od tego ile chcesz zaplacic... bo wszystko rozbija sie o pieniadze i tyle
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    hhh to jestem ciekaw TQM ile trzeba było by zainwestować?,żeby skrócić czas łamania i w co? w kartę graficzną czy jakoś ps3 zaciągnąć do pracy

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Zobacz jak ekipa Elcomsoft to robi...
    WPA2 celowo jest na tyle skomplikowane aby byle kto nie dal rady - jak Twoj przeciwnik ot tak sobie moze machnac WPA2 to masz wiekszy problem niz to ze ktos podpial Ci sie do sieci
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    udało mi się przyśpieszyć trochę proces łamania,mam teraz 950 k/s ,w vm station miałem ustawiony tylko 1 procesor,jeśli chodzi o elcomsoft pobrałem aplikacje dla windows tylko działa o wiele wolniej niż na BT5 vm,i nie obsługuje mi karty (posiadam readon hd 3470)i nigdzie nie widziałem sterowników do cuda są tylko do geforce.
    Szkoda że projekt nie wspiera readon,tylko nawet gdybym uruchomił tą kartę to atak brute force nie ma sensu,muszę poszukać jakiś ciekawych słowników angielskich jestem w irl. tak się zastanawiam jaki program polecacie do stworzenia własnego słownika typu imiona + cyferki żeby to jakoś miało sens bo o innych hasłach to mogę za pomieć z moim sprzętem pozdrawiam.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj