Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Karta PCI do wardrivingu

  1. #1

    Domyślnie Karta PCI do wardrivingu

    Poszukuje dobrej karty do "wardrivingu". Mogę przeznaczyć 100zł. Głównie chodzi o dobrą pracę z all progsami pod linuxem. Na allegro straszna lipa jest a tak nie mogłem się doszukać więc jeśli ktoś by mógł jeszcze rzucić linkiem z góry dzięki.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    A dlaczego nie karta na USB? Byla dobra karta opisywana na forum...
    Zasady sa ogolnie takie same - wazny jest chipset... ja mam karte PCI na acx<costam> i dziala wysmienicie ale producent karty jest no name. Jak mozesz to wez taka na USB - taniej i na pewno dziala a i kupic mozna bez wiekszego 'ale'
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    76

    Domyślnie

    Kuknij na ta stronę jest to BACK TRACK system postawiany na Slaxie specjalnie przygotowany do wardrivingu.

    W sekcji Hardware Compatibility masz Wireless Card Compatibility czyli sprzet ktore kary dobrze lub złe działają z tym systemie. (Wszystko testowane przez użytkowników.)

    Poniżej zamieściłem kilka przykładów ze strony.

    PCI

    Asus WL-138g v2
    Dlink DWL-AG530
    Dlink DWL-G520
    Dlink DWL-G510
    Foxconn WLL-3350
    MSI PC60G
    Netgear WG311T
    Netgear WPN311
    SMC SMCWPCI-G


    Niestety ceny i tym party sam musisz poszukać i sprawdzic dlatego ze kazdy użytkownik wybiera inna

    PS. TQM ma racje najlepiej mięć usb ja taka mam i jest zarypista mała podręczna gdziekolwiek chce to mogę zabrać.

  4. #4

    Domyślnie

    tqm ja chcę ją na stacjonarny pecet, a PCI są imo najlepsze na taki, większość usb jest słabszych, nie wszystkie posiadają możliwość dokręcenia anteny.
    pi4r0n dzięki za link, tak się składa że mam bt 3, jednak moja archaiczna karta nie ma monitor mode i żadne programy nie chcą iść na jej czipie.
    Szukam z chipsetem atheros 5212 lub prism.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Poszukaj na forum hasla 'edimax'
    Karta na USB na ukladzie Ralink (ma monitor i packet injection), do tego ma zlacze zewnetrznej anteny - wyglada moze paskudnie ale dziala slodko - wiem bo mam w swojej kolekcji kart.

    EDIT:
    ... a na dodatek vmware potrafi dac dostep gosciowi do sprzetu USB... co oznacza ze w windzie w vmware odpalasz BT albo Russix'a i masz dostep do karty. Nie mam teraz VM na lapku ale widzialem to w dzialaniu. Z karta PCI tego nie zrobisz :-/
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Karta sieciowa do aircrack
    By r_jaro in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 121
    Autor: 03-07-2010, 10:15
  2. Karta wifi zamiast Intel 3945
    By p_e_t_e_r in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 20
    Autor: 02-13-2008, 23:21
  3. Jaka karta WiFi?
    By Bouzer in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 02-03-2008, 12:57
  4. cracking z karta intel pro 3945 a/b/g
    By plastus1983 in forum Wardriving
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 12-15-2007, 19:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj