Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 13

Temat: anonimowe IP ?

Question anonimowe IP ?

witam, widze ze jest podobny temat co mnie interesuje ale nie dokonca wiec podstanowiłem rozpocząć nowy wątek.
    Zastanaiwiam sie i oczywiści szukam na internecie wskazówek odnośnie połaczeń internetowych i tego jak można zachować ciągłą anonimowość, podczaś logowania sie na stronach jakich to juz moja słodka tajemnica
    na łaczch neo i neti wiadomo jest zmienne ip po zrestartowaniu połączenia z netem + program do zmiany id dysku twardego i była gitara ale jednak są jakies zabezpieczenia nowe i juz to nie wystarcza. Nie jestem rozpoznawany jako nowy użytkownik a stały bywalec.
    ostanio próbowałem sie łaczyć przez neta z tel po przez kabelek GPR i udało sie chyba 4 razy a następne próby już nie jakos mnie poznaja ?!!!! zastanawiam się czy są jakies inne programy do pomocy w rozgryzieniu tego ?
    napewno jest to związane z IP tym chyba wewnetrznym, ale w połaczeniu przez telefo nie wiem czy takie jest, a skoro sie udało kilka razy to podejrzewam ze może być sposob na stałą anonimowość
    jest jakis dobry spec od połaćzeń internetowych

ps.
    loguje się przez wczesniej sciagnięty program nie przez stronę www

Domyślnie

nawet zmienne IP nic nie gwarantuje, bo pamietaj ze jakos sie logujesz... login/haslo i przypisanie IP dopiero wtedy, wiec wiadomo kto dostal dane IP - zero anonimowosci... dla GPRS nawet jesli masz login i ten sam dla wszystkich ludzi w kraju to pamietaj ze sieci komorkowe przesylaja tez dane ktorych nie widzisz a pozwalaja na identyfikacje usera... a operator wie kto ma podpisana umowe
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

jakos wydaje mi sie niemożliwościa nie obejscie tego napewno trzeba troszke bardziej zaawansowanej wiedzy na ten temat.
    kiedyś wystarczyło reset, zmiana id i heja jest.
    na GPS przez 3 razy było ok a poźniej jzu widziało ze nie jestem nowy, myśle ze jakis program dobry i było by dobrze, może jeszcze ktos wpadnie na jakis pomysł.
    dzięki za zainteresowanie

Domyślnie

sorry ale w sieci komorkowej nie obejdziesz tego - bez tych informacji ktore sa wymieniane przez urzadzenia w sieci (a sa zupelnie niewidoczne dla klienta) nie bedzie polaczen... IP to tylko warstwa nalozona na inny protokol ktory ma swoje zasady.

Domyślnie

a czy można manualnie za pomocą jakiego soft do hackingu coś po zmieniać aby serwer na który wchodze mnie nie traktowął jako nowego usera ?

Domyślnie

jesli wiesz jak dokladnie zrobili identyfikacje userow to mozesz zaczac kobinowac ale na razie nie masz wystarczajaco duzo informacji - wsyzstko co piszesz to domysly i nic wiecej... jest wiele soposobow sledzenia userow on-line i jesli nie wiesz dokladnie co sie dzieje po stronie serwera to walczysz z wiatrakami

sorry, moze Ty masz czas na szukenie rozwiazania, ja nie mam...

Domyślnie

no właśnie nie mam
    ale mozę coś sie niebawem ruszy , może ktoś wpdnie na jakis pomysł

Domyślnie

liczac na kogos to do niczego nie dojdziesz... jedyna rada to przesledzic komunikacje pomiedzy twoim komputerem i serwerem, dowiesz sie co jest przesylane itd. Wtedy mozna cos robic, bo tak to mozna sobie i miesiac nawijac
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Domyślnie

a jak to sie robi ? chętnie by spróbował,a jeśli kto by był w stanie się tym głębiej zainteresować to zapraszam na gadu 4897380
    dogadamy warunki

Domyślnie

tcpdump, wireshark... a instrukcje obslugi znajdziesz w google

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania