Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Wykrywanie Jako Ip Z Innego Kraju

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Wykrywanie Jako Ip Z Innego Kraju

    Witam potrzebuje pomocy . Wyszla pewna gra dla Europy tylko ze cos sie zepsulo i gra nie dopuszcza Polakow blokuje wsyztskie ip dla Polski . Powie mi ktos jak mam zrobic zeby ta gra widziala mnie jako Amerykanina np. ? probowalem juz programow do zmiany ip typu hide my ip i niby mialem ip Amerykanskie a gdy chcialem sie zalogowac do gry nadal widzialo mnie jako Polaka i blokuje ip . Probowalem juz setki roznych proxy amerykanskich i nie tylko i tez nie pomaga . Czy musze cos konkretnego zmienic aby wykrywalo mnie jakbym byl w Ameryce ? prosze pomozcie .

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Jesli to nie jest gra co dziala przez WWW to serwery proxy nic Ci nie dadza...
    Musialbys miec albo VPN albo jakis inny tunel do jakiegos serwera w USA i caly ruch kierowac przez ten tunel - sa takie rozwiazania - platne vpn, anonimowe lub nie znajdujace sie w roznych krajach. Szukaj czegos pod tym katem...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    To nie jest gra przez www dlatego tak myslalem wlasnie ze proxy nic tu nie da . Probowalem zmieniac moje ip , ukrywac nic nie daje . Moglbys mi pomoc z tym VPN ? albo z jakims tunelem nie mam zielonego pojecia od czego i jak zaczac .. chce zbey widzialo mnie ze jestem z Ameryki lub Francji,Niemiec

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    War, war never changes.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Postów
    94

    Domyślnie

    TQM a dlaczego ukrycie IP nic nie daje?

    ukrycie polega na zmianie ip w pakiecie czy jak ?

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hmmm i tak i nie... zalezy jak realizujesz to 'ukrywanie'...

    Generalnie proxy radzi sobie z ruchem HTTP (w wielkim uproszczeniu, bo sa tez serwery proxy do innych uslug ale HTTP jest najczesciej uzywane wiec przyjelo sie w uproszczeniu ze jak proxy to HTTP) poprzez przyjecie zapytania z przegladarki i wykonanie polaczenia dalej. Tzn przegladarka zamiast pytac serwer WWW o dana strone podrzuca zapytanie do proxy, proxy laczy sie do serwera WWW, zasysa strone i odsyla do przegladarki. Wtedy serwer WWW widzi w logu IP serwera proxy a nie klienta (niektore proxy dodaja naglowek HTTP do zapytania i w nim podaja kto jest ich klientem, wiec Twoj IP i tak trafia do logu serwera WWW).

    W przypadku gier on-line i innych podobnych nie jest to juz takie proste, bo nie do kazdego protokolu (wezmy na przyklad CounterStrike ktory uzywa UDP) sa serwery proxy (poza tym proxy wprowadza opoznienia), wiec najlepiej spisuje sie stary dobry NAT, tylko teraz pytanie jak wyslac pakiety do jakiegos komputera poprzez router robiacy NAT znajdujacy sie w innym kraju?

    Odpowiedz: trzeba przekierowac caly ruch idacy do danej sieci (albo w ogole caly idacy do internetu) poprzez tunel, ktory nam przerzuci pakiety najpierw do zdalnego routera, pozniej tamten zrobi NAT i pusci w swiat przez swoje lacze. Mozna to zrobic wlasnie przez VPN albo tunel IP-IP (to tylko przyklady), oczywiscie po drugiej stronie kabla musi byc ktos kto nam udostepni swoj adres IP i zestawi z nami tunel.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Z jakiego kraju IP?
    By Jasper in forum TCP/IP/Analiza/Badanie
    Odpowiedzi: 31
    Autor: 12-22-2014, 15:55
  2. Gmail jako Filter spamu
    By szpuni in forum Google hacks
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 02-18-2008, 19:52
  3. Wykrywanie Niewidocznego Uzytkownika - Gg
    By northdakota in forum Tutoriale
    Odpowiedzi: 13
    Autor: 01-19-2008, 00:28
  4. Ściąganie - wykrywanie - blokowanie (sieć)
    By northdakota in forum Security
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-06-2007, 14:46
  5. Plik exe jako jpg
    By lordbobstein in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 10-12-2006, 20:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj