Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Cmd Ddos.

  1. #1

    Lightbulb Cmd Ddos.

    Czy Ddos z cmd ma prawo bytu? dajmy na to 100 zombie (każda po 5 cmd z pingowaniem 8kb = 40kb) x 100 = 4mb. Czy obciążenie 4mb z cmd ma szansę zapchać cokolwiek czy tylko rurę od sracza?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cross Zobacz post
    Czy Ddos z cmd ma prawo bytu? dajmy na to 100 zombie (każda po 5 cmd z pingowaniem 8kb = 40kb) x 100 = 4mb. Czy obciążenie 4mb z cmd ma szansę zapchać cokolwiek czy tylko rurę od sracza?
    Rurę od sracza^^. Twojego laptopa podpiętego pod modem dla testów też.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #3

    Domyślnie

    Z tym że to nie ja będę pingował, zrobi to 100 zombie komputerów każdy po 5 cmd więc mój modem nie będzie tknięty.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cross Zobacz post
    Z tym że to nie ja będę pingował, zrobi to 100 zombie komputerów każdy po 5 cmd więc mój modem nie będzie tknięty.
    Myślałam, że będziesz testował na sobie. Wiesz że DDoSy są nielegalne?
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  5. #5

    Domyślnie

    A tam nielegalne, ja tylko będę testował połączenie z hostem ^^

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cross Zobacz post
    A tam nielegalne, ja tylko będę testował połączenie z hostem ^^
    Nie będziesz miał jak tego sprawdzić chyba że atak chcesz skierować na jakiegoś hosta z publicznym adresem. Przykładowo niektórzy isp mają takie konfiguracje że rozdają publiczne adresy przy pomocy serwera dhcpa dla urządzeń domowych. Inni mogą mieć publiczny adres na routerze w domu.
    Twoje zasoby mogą wystarczyć tylko na tego typu konfiguracje przy czym atakowany musi mieć zdecydowanie mniejszą przepustowość niż ty. Zakładając że masz 4mb a on powiedzmy 1mb to podejrzewam że tylko odczuje opóźnienia.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj