Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: ip - ask.fm

  1. #1

    Domyślnie ip - ask.fm

    Witajcie!

    Mam ważną sprawę. potrzebuję dowiedzieć się, w jaki sposób mogę uzyskać lub zdobyć ip osoby pytającej oraz odpowiadającej.
    jest mi to niezmiernie potrzebne, zależy mi na tym, zatem robię wszystko na własną odpowiedzialność i za wszelką cenę.

    Nie będę opisywał problemów i spraw z tym związanych. Ale liczę na waszą pomoc.

    Głównie interesuje mnie ip lub host osoby zadającej pytanie w serwisie Ask.fm

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Kolejny ktory mysli ze znajomosc adresu IP cos mu da... ludzie, dorosnijcie! Jak ktos poda mi co chce dalej zrobic jak juz pozna adres IP i bedzie to realne to zastanowie sie jak pomoc ale inaczej bede tepil za takie posty.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Pozwolę się wtrącić do tego tematu. Również potrzebowałbym takowego ip jednego z użytkowników... jednak jest on anonimowy. Do czego mi to? Po prostu chcę porównać to z innym ip, żeby dowiedzieć się, czy podejrzewałem dobrą osobę (sprawa ta nie jest ważna). Czyli po prostu chcę odkryć anonimową osobę, o ile to w ogóle jest możliwe... Tak więc tutaj moje pytanie. Czy da się zdobyć takie ip osoby anonimowej? Jeśli tak, jak je zdobyć? Lub czy jest jakiś sposób na odkrycie konta osoby, która zadawała pytanie anonimowo?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    A czy wzieliscie pod uwage ze IP sa najczesciej zmienne i to ze ktos ma teraz dany IP nie znaczy ze bedzie mial go za chwile? Wasze porownania itd sa ze tak powiem o kant duszy.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj