Witam. Piszę na tym forum gdyż 2 strony jakie udało mi się znaleźć o bluejackingu dogorywają bez userów. Wiem że technika poszła do przodu ale niestety jak mus to mus.
Otóż muszę zrobić prosty atak do tego celu użyłem programu OBEX commander oraz telefonu SE K750i gdyż SE najlepiej się do tego typu nadaje. Ustawiam konfigurację połączenia na OBEX Push łącze się z telefonem bez parowania mogę przesyłać pliki na telefon itd, problem zaczyna się gdy chcę skorzystać z funkcji GET i pobrać coś z telefonu, np kalendarz, wpisuję telecom/cal.vcs i zaczyna się transfering w którym udało mi się zauważyć że na chwilę w folderze do którego ma być pobrany plik z telefonu, plik ten na chwilę się pojawia po czym znika. Z moich prób udało mi się osiągnąć pobranie pliku jeśli ustawię połączenie przez IRMC, ale wtedy musi nastąpić autoryzacja, co nie jest równoważne z nieskutecznym atakiem. z góry dzięki za pomoc może ktoś ma pomysły czemu to nie wychodzi i jak zrealizować taki atak w inny sposób, mam uczciwe zamiary, potrzebuję przeprowadzić ten atak do projektu. Pozdrawiam.