Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Metasploit na ARM

  1. #1

    Domyślnie Metasploit na ARM

    Jest jakaś opcja zeby korzystać z metasploit framework na urządzeniach ARM ?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michal_sh Zobacz post
    Jest jakaś opcja zeby korzystać z metasploit framework na urządzeniach ARM ?
    bakctrack jest na arm, więc wydaję mi się że automagicznie ma metasploita.

  3. #3

    Domyślnie

    Mam Debiana na SGS 2 sprobuje z REPO od kali linux pociągnąc chociaż na stronie projektu metasploit 0 info nt ARM.

  4. #4

    Domyślnie

    Po lekkiej gimnastyce z z PostgreSQL udało się zainstalować MSF z repozytoriów KALI , ale niestety nie nadaje się do użytku. Odpala się już jakieś 20 min i jeszcze się nie odpaliło i nic nie wskazuje na to żeby miał się uruchomić. W końcu to tylko telefon chociaż po sporym overclockingu to dalej nie daje rady ;/

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Na czym to odpalasz ze masz ARMa?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  6. #6

    Domyślnie

    Samsung Galaxy S2 , procesor podkręcony do 1,4 Ghz i Debian z LXDE. Jak odpalam system bez środowiska graficznego jest o wiele szybciej

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michal_sh Zobacz post
    Samsung Galaxy S2 , procesor podkręcony do 1,4 Ghz i Debian z LXDE. Jak odpalam system bez środowiska graficznego jest o wiele szybciej
    masz zainstalowanego debiana natywnie?

  8. #8

    Domyślnie

    Android to praktycznie dystrybucja Linuksa najlepiej na to pytanie odpowie link:
    [ Tutotrial ] Install either Ubuntu or Debian in any Android Phone without any app - xda-developers

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michal_sh Zobacz post
    Android to praktycznie dystrybucja Linuksa najlepiej na to pytanie odpowie link:
    [ Tutotrial ] Install either Ubuntu or Debian in any Android Phone without any app - xda-developers
    no właśnie. emulacja. bawiłem się tym na andku 4.1 i sony x8. bardzo dużo narzędzi nie działa.

  10. #10

    Domyślnie

    U mnie jeśli coś nie działa to ze względu na ograniczenia sprzętowe np nieodpowiednia karta sieciowa. Jeśli chodzi o niespełnione zależności poradziłem sobie. Ciężko jednoznacznie określić czy to emulacja. Niby debian korzysta tylko z komponentów z Androida.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj