Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 12 z 12

Temat: Fiewall SPI Ruter

Domyślnie

Nic nie było nielegalnego pobierane i instalowane, bo system był świeży. Na innym forum w dziale underground powiedzieli, że sam firewall spi wystarczy i zainstalować tylko antywirusa, bo ten firewall co w systemie wystarczy. Teraz to już nie wiem co zrobić, by czuć się bezpiecznie i mieć wydajność. Wiadomo kopie zapasowe robie i mam

Wypróbuję wersję próbną norton 360 v6 a jak zda egzamin i nic przez miesiąc się nie sypnie to kupię to bo ten produkt zabezpiecza przed lukami i o to mi chodziło.
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 03-06-2012 - 19:07

Domyślnie

Pewną forma izolacji wrazliwych danych może być korzystanie z nich pod wirtualną maszyną.W WM postaw linuxa lub odwrotnie w natywnym srodowisku linux postaw windowsa pod CrossOver czy VMWare.Widzialem uzywanie takiego rozwiazania (WMWare na linuxie a tam XPek) ale zostało zarzucone po jakims roku.Ludzie zczęli korzystac tylko w windowsa a linux poszedl out.Niestety w srodowisku produkcyjnym na klientach linux sie nie sprawdza (tam gdzie korzysta sie w pracy z windowsowych programow).
    Watpie czy sie skusisz na taka kombinacje ale jakies wyjscie to jest , no i teraz sa wydajniejsze maszyny ,ze mozna sobie pozwolic na takie fanaberie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania