witam,
czy macie juz doswiadczenia z tym releasem ?
U mnie na dzien dobry.
- odpala sie tylko w 800x600 60hz , na Gforce 7300 GT - popularna kiedys karta, pod VM dziala ok na CDlive - masakra
- karta rtl8180 dziala 5 razy szybciej niz na poprzednim distro i robi 10 razy wiecej błedów na pakietach - 80% errors, praktycznie nie do uzycia
-airoscript oczywiscie - NIE DZIALA, nie mam pojecia czemu zostal dołaczony skoro wersje sie nie zgadzają i wywala bład o złej ilosci danych w linijce kodu odnosnie pliku dumpa.
- Metasploit 2 nie ma wersji gui tylko www ,Metasloit 3 nie ma wersji www tylko graficzną fatalnie wolno działającą, a explity nie mają zadnych tagów i trzeba znać kilkaset skryptów na pamięć bo nie wiadomo który co obsługuje, brak sortowania np wg systemu operacyjnego. Dostepne są oczywiscie wersje konsolowe jak poprzednio czyli klawiszologia.
- siec w dalszym ciąu na fatalnym WICT ,poprawionym ale dalej beznadziejnym, sieci widzi dużo słabiej niż windows, nizszy poziom sygnału i jakosci linka,(przetestowałam 4 karty wifi różnych typów) czesto robi buble przy rozpoznaniu ID sieci i pobieraniu DHCP.
Tyle na starcie,

mieliscie podobne problemy ?