Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 14

Temat: SZOK...zabezpieczyc karte SD

Domyślnie SZOK...zabezpieczyc karte SD

witam ostatnio mam maly problem szukam programu ktory zabezpieczy dane na karcie SD przed skopiowaniem ale mozna otwierac program na karcie SD cos w stylu plyty orginalnej DVD mozna ogladac ale nie mozna skopiowac...(truecrypt odpada) PROSZE O POMOC...

Domyślnie

a czemu TC odpada? Jest najlepszy Pendrajwy maja szyfrowanie ale o szyfrowanych SD nie slyszalem, chyba pozastaje tylko TrueCrypt

edit: http://www.download.net.pl/c23/Szyfrowanie-danych/
    Ostatnio edytowane przez bemyself : 12-03-2009 - 23:15
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

Domyślnie

oglądanie jest równoznacze ze skopiowaniem

są jeszcze metody DRM, lecz niedostępne dla przeciętnego użytkownika.
    Powiedz konkretnie jakie dane chcesz zabezpieczyć, to może uda się dobrać rozwiązanie, jednak 100% zabezpieczenia pozwalającego obejżeć ale nie skopiować (bez zastosowana DRM) nie ma.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie

a co ten drm to nie do zlamania?

z tego co wiem dziala to tak ze sciagasz film/muzyke w postaci zaszyfrowanej, client rozszyfrowuje i wywala na ekran. Wiec co za problem zapisac do pliku zamiast na screen?

Domyślnie

Wyzwolenie mechanizów DRM odbywa się w systemie operacyjnym, będącym praktycznie jednym z elementów mechanizmu DRM. Jeżeli koncepcja DRM działa porpawnie, nie ma możliwości zapisania do pliku zamiast na ekran, właściwa część mechanizmu DRM przed tym zabezpiecza.

Bez łamania DRM teoretycznie jedynym sposobem jest podłączenie się tam gdzie DRM już nie sięga, czyli do wyjścia karty graficznej.
    Ostatnio edytowane przez lame : 12-04-2009 - 09:51
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie

Take rzeczy to tylko pod windowsem.

Ale znajac zasade, algorytm szyfrowania wystarczy wiciagnac klucze i napisac wlasny app.
    Nie twierdze ze ja jestem w stanie to zrobic, ale jest wielu reverserow dla ktorych to banal.

AFAIR DRM kozysta z rsa, wiec pozostaje tylko odczytac z kernela klucz, co nie jest chyba nawet takie trudne.

Domyślnie SD

mam nawigacje gps jest tam karta ktora ma aplikacje automapy w pracy jezdzi kilka osob tym autem automape kupilem i zaproponowalem kupno i skladke na nowa automape ale kazdy odmowil i ostatnio zobaczylem ze kazdy ma moja auto mape w aucie bylem zly i dlatego chcem zabezpieczyc karte sd przed skopiowaniem

Domyślnie

A dlaczego byles zly?

Domyślnie

Cytat Napisał erdelli Zobacz post
    mam nawigacje gps jest tam karta ktora ma aplikacje automapy w pracy jezdzi kilka osob tym autem automape kupilem i zaproponowalem kupno i skladke na nowa automape ale kazdy odmowil i ostatnio zobaczylem ze kazdy ma moja auto mape w aucie bylem zly i dlatego chcem zabezpieczyc karte sd przed skopiowaniem
    To raczej nie twoja automapa tylko jakas sciagnieta z netu + crack (jest tego pelno na warezowych boardach i chomiku)

Automapa ma standardowo zabezpieczenie czyli przypisanie licencji do karty/urzadzenia. Natomiast sam crack to podmienione pliki exe + dwa pliki z mapy tak wiec nie ma tam juz informacji o twojej licencji...

Przegrana automapa nie bedzie normalnie dzialac na innej karcie/urzadzeniu, aby cos takiego zrobic trzeba przeniesc licencje (trzeba to zglosic do supportu AM).
    Ostatnio edytowane przez tom : 12-05-2009 - 18:17
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Domyślnie

no tak mape kupilem na gieldzie...pewnie jest to nie orginal ale jak pisalem wczesniej interesuje mnie zabezpieczenie SD przed skopiowaniem czy istnieje taki program... (prosze o konkrety) czy to bedzie automapa czy inny program.. odczytac karte ale brak mozliwosci skopiowania....to mnie interesuje.. pozdrawiam RADIOBAR Wrocław

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni