Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: instalacja nowego ZA Suite a muł.

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie instalacja nowego ZA Suite a muł.

    heja. instalowalem na paru kompach ZA Suite w najnowszej wersji. Mam rozne jaja, najczesciej po zainstalowaniu ZA nie chce sie podniesc. generalnie jak juz sie go postawi albo zainstaluje nizsza wersje - kompy dostaja muła. mialem tak w 3 przypadkach (czyste windy po instalacji). ma ktos podobnie ?
    BlackIceNavarro

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    UK
    Postów
    36

    Domyślnie

    ja tam z tego czegos nie korzystam wiec Ci raczej nie pomoge, ale spytam znajomego, on cos ostatnio klikal
    live fast, die young...

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2006
    Skąd
    Wawa
    Postów
    53

    Domyślnie

    Hejunia.

    Ja też ostatnio miałem problemy z produktem Zone Labs - Zone Alarm Pro. Wyszła nowa wersja niedawno - 6.5. Otóż już na 4 kompach sprawdziło mi się, że ta wersja albo zamula kompa totalnie, albo nawet w ogóle się nie odpala po wystartowaniu windy, co też powoduje brak połączenia z netem, bo dopóki ZAP się nie odpali wszystkie porty są zablokowane. Wyraźnie chodzi o wersję 6.5 (jest jej kilka wersji 6.5.XXX.XXX), sprawdzałem wszystkie. Jedynym rozwiązaniem jest zainstalowanie poprzedniej wersji 6.1. Jeśli ktoś nie trzymał starych instalek to wystarczy zajrzeć do "Release History".

    Dla ZAPa:
    http://download.zonelabs.com/bin/fre...seHistory.html

    Pozdrawiam

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    s.e.m.e.n: dokladnie o tym mowie, haha. mam dokladnie to samo, stymze raz udalo mi sie jakims cudem zainstalwoac i odpalic. generalnie tak czy inaczej zostaje muł. nawet po odisntalowaniu i zainstalowaniu czegos nizszego. i tu pojawia sie kupa. nie wiem czy zrzezbic w rejestrach-moze masz jakies pomysly? czy stawiac winzgroze z powrotem. swoja droga dziwne bo u siebie na kompie kiedys stawialem ta wersje i smiga. moze inaczej-masz, macie? jakies propozycje alternatywne dla ZA ? ew zestaw firewall+antyvir ? cos zeby nie mulilo maszyny ?
    BlackIceNavarro

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    UK
    Postów
    36

    Domyślnie

    to zalezy jaka masz maszyna, bo jesli ktoras ze starszych to dosc duzo nowego softu je zamula. hmmm, a co do dzialania to nod32 dobrze mi smigal i kaspersky w sumie tez nowy. pozdro.
    p.s. duzo ludzi poleca tez f-secure
    Ostatnio edytowane przez [S.e.M.e.N] : 08-24-2006 - 16:01
    live fast, die young...

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    hmmm.... no nie wiem. mysle ze nie zalezy to od szybkosci maszyny w linii prostej. przyklad: athlon 2200. kaspersky wlacza scana dysku.... katastrofa ramu 1gb. mnie tylko szczeka opadala-polewalem az milo 9nie byl to moj komp) co do nod'a to hmmm heurystyka mnie rozwalala... to fakt. dawal rady-nawet nowe trojany wyczajal. ale pare razy mi cos przepuscil czeog kaspersky nie przepuscil. poki co pod winda postawilem na tych problematycznych kompach ZA Suite w wersji starszej. Daja rady. Nic nie zmieniam. Chce miec siwety spokoj. Ostanio nawet myslalem nad super bezpiecznym kompkiem od neta.... i wiecie co ? ...znalazlem na allegro iMAC'a G3. moc. hehe.
    BlackIceNavarro

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    gory czasem doliny
    Postów
    156

    Domyślnie

    hehe...fajnie sie samemu sobie odpowiada. i co ? wymysleliscie cos ? wiecie co robi tego muła ? kazdy kolejny ubgrade czy clean install (nowszej ver) daje ten sam wynik haha.
    BlackIceNavarro

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj