Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Łamanie hasła winrar dla idioty

  1. #1

    Domyślnie Łamanie hasła winrar dla idioty

    Witam,
    mam problem ponieważ potrzebuje otworzyć archiwum z potrzebnymi informacjami z przed ponad roku oszczędzi mi to bardzo wiele pracy. Niestety archiwum jest zabezpieczone hasłem którego szczegółów nie pamiętam. Wiem z pośród jakiej grupy znaków powinno zostać stworzone hasło, jest to kombinacja max 9 znaków z których składa się hasło lecz nie pamiętam ich kolejności do tej grupy wchodzą małe duże litery i znaki specjalne natomiast hasło jest długie na 15 do 18 znaków program AAPR 4.54.48 pokazuje mi, że będzie łamał to do końca świata i to uważam za słaby pomysł na zaoszczędzenie czasu więc stąd pytanie do was Forumowicze czy istnieje możliwość stworzenia jakiejś biblioteki ze znakami z których program ma skorzystać oraz podpowiedzieć mu najbardziej prawdopodobne konfiguracje by sprawdził je jako pierwsze a nie leciał po kolei od AAAA, AAAB etc.


    p.s.
    Wybaczcie mi jeśli taki temat już był bądź umieściłem go nie w tym dziale co potrzeba, próbowałem przeszukać google w takim celu ale po raz kolejny szkoda życia na przekopywanie się przez tony śmieci skoro ktoś z was z marszu może odpowiedzieć na te pytanie

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli stosujesz brute force to tam właśnie możesz sobie wybrać zakres znaków
    Extraterrestrial plant

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    Jeśli stosujesz brute force to tam właśnie możesz sobie wybrać zakres znaków
    zakres znaków a utworzenie biblioteki to dwie rozne kwestie chodzi mi o to by nie sprawdzano wszystkich mozliwych kompilacji poniewaz to zajmie kilka lat przy tak dlugim hasle chodzi o wkomponowanie okreslonej liczby mozliwosci do biblioteki np. jacek123, Jacek123, jaceK123 etc.

  4. #4

    Domyślnie

    No to chyba musisz wyszczególnić wszystkie znaki jakie uważasz za stosowne, napisać program, który utworzy ich wszystkie kombinacje (stworzy słownik) i ten słownik użyjesz do złamania metodą słownikową: )
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 04-09-2016 - 12:59
    Extraterrestrial plant

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj