Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Pliki wykonywalne obsługiwane przez hosting

Domyślnie Pliki wykonywalne obsługiwane przez hosting

Jak można wylistować wszystkie pliki wykonywalne obsługiwane przez dany hosting?

Miałem włam do joomli, blokuję tam zapis plików wykonywalnych w folderach, jednak zapomniałem o *.phtml , być może są jeszcze inne furtki i chcę je wyeliminować.

Domyślnie

Jestem w trakcie budowania narzędzia które roboczo nazwałem "hosting profiler".
    Wykrywa ono metodą prób i błędów jakie funkcje wspiera hosting.
    Odezwij się na PW. Zostaniesz moim pre beta alpha release candidate testerem
    Głos racjonalny.

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

nikto nie załatwi sprawy ?

Domyślnie

Cytat Napisał Michal_sh Zobacz post
    nikto nie załatwi sprawy ?
    Dzban żwiru nie załatwi sprawy?
    Głos racjonalny.

Domyślnie

Cytat Napisał lame2 Zobacz post
    Jestem w trakcie budowania narzędzia które roboczo nazwałem "hosting profiler".
    Wykrywa ono metodą prób i błędów jakie funkcje wspiera hosting.
    Odezwij się na PW. Zostaniesz moim pre beta alpha release candidate testerem
    Odezwałem się, nawet dwa razy, ale w wysłanych PW nie widzę tych wiadomości, mam nadzieję że dotarły.

Domyślnie

Cytat Napisał karolmeduza Zobacz post
    Jak można wylistować wszystkie pliki wykonywalne obsługiwane przez dany hosting?

Miałem włam do joomli, blokuję tam zapis plików wykonywalnych w folderach, jednak zapomniałem o *.phtml , być może są jeszcze inne furtki i chcę je wyeliminować.
    witam
    mi się włamano najprawdopodobniej w taki sposób.
    Sama nie wiem jak, ale mam stworzona w domu siec lokalna...

Na wszystkich komputerach w domu "same" instalują sie systemy ( np. WindowsNT), programy ( konsola MMC ) aplikacje ( ActiveX )...jest tego masa i jak usuwam i tak wraca, nawet zainstalowanie na nowo systemu nic nie daje.
    Jest maszyna javy cos " od shell-a i masa plikow wsadowych, skryptow plikow batt.
    Te ostanie "gotowce" mam skopiowane i z checia wszystko lacznie z wirtualnymi maszynami "oddam" temu kto pomoze mi odkryc, jak ten ktos sie dostal i zamknac DRZWI.

Tu podaje fragment "czegos" swierzo po wgraniu nowego systemu...po raz kolejny

Użytkownik: USŁUGA LOKALNA
    Komputer: igoridarek
    Opis:
    Proces hosta UMDF ({552f826b-5035-4960-b214-6b9788be7e48}) załadował moduł C:\Windows\WinSxS\amd64_microsoft.windows.gdiplus_ 6595b64144ccf1df_1.1.7601.17825_none_2b253c8271ec7 765\gdiplus.dll podczas ładowania sterowników dla urządzenia WPDBUSENUMROOT\UMB\2&37C186B&0&STORAGE#VOLUME#__USBSTOR#DISK&VEN_GENERIC-&PROD_MULTI-CARD&REV_1.00#20090516388200000&0#.
    Kod XML zdarzenia:
    <Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
    <System>
    <Provider Name="Microsoft-Windows-DriverFrameworks-UserMode" Guid="{2E35AAEB-857F-4BEB-A418-2E6C0E54D988}" />
    <EventID>2005</EventID>
    <Version>1</Version>
    <Level>5</Level>
    <Task>33</Task>
    <Opcode>0</Opcode>
    <Keywords>0x8000000000000000</Keywords>
    <TimeCreated SystemTime="2014-04-28T12:04:57.339958000Z" />
    <EventRecordID>785</EventRecordID>
    <Correlation />
    <Execution ProcessID="2032" ThreadID="1180" />
    <Channel>Microsoft-Windows-DriverFrameworks-UserMode/Operational</Channel>
    <Computer>igoridarek</Computer>
    <Security UserID="S-1-5-19" />

Mam nadzieje ze tym swoim postem nie robie nic zlego, Ale mam jakis filtr na łączach i niestety odpowiedzi nie znajduje, z tego samego powodu na prv. tez nie ma co mi odpisywac.
    Ostatnio edytowane przez kamikaj : 05-04-2014 - 03:16

Zasady Postowania