Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 17

Temat: zatwierdzanie tematow przez administratorow/moderatorow

  1. #1
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie zatwierdzanie tematow przez administratorow/moderatorow

    mam takie pytanko, czy mozna wprowadzic zatwierdzanie tematow przez administratorow/moderatorow, mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi wiem ze to wiazaloby sie z malymi opoznieniami na forum (nowy temat moglby pojawic sie dopiero po 4, 5 moze nawet 10-ciu godzinach) ale przynajmniej nie byloby problemu z tematami typu "de best kejloger of tibja"... spodziewam sie, ze i tak pomysl ten zakurzy sie w jakims zakamarku tego forum, ale mam nadzieje, ze chociaz pomyslicie chwile nad nim

    a jesli mialoby cos z tego byc, to proponowalbym "zatrudnic" jednego lub dwoch moderatorow aby te tematy wchodzily troche plynniej na forum, tzn zeby nie musialy czekac godzinami na akceptacje...

    pozdrawiam

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie

    wedlug mnie dobre to jest ale no fakt troche czasu by to zabralo moderatorom ..........fakt niektore tematy juz wk....denerwuja ale od czego jest dev/null i kod_3 by emce

  3. #3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Postów
    406

    Domyślnie

    ..................... ...
    Ostatnio edytowane przez kaspsior : 04-17-2012 - 23:39

  4. #4
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    ex machina
    Postów
    130

    Domyślnie

    Moim zdaniem to bez sensu. Nowych tematów pojawia się dośc sporo i byłoby to upierdliwe dla moderatorów. Ja bym był za tym, żeby dać jednego moda, który z miejsca usuwałby wszystkie durne tematy typu tibia, najlepszy keylogger i takie tam. Po prostu, żeby się nie "pieścić" z trollami. Ja temat jest głupi, lub zatytułowany "pomocy" (co mnie do szału doprowadza ) to z miejsca go usuwać. Myśle, że wtady byłby porządek.
    Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go na życie cudzym życiem. Nie dajcie się schwytać w pułapkę dogmatu, która oznacza życie według wskazówek innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę iść za głosem swojego serca i intuicji. Wszystko inne jest mniej ważne.

    Steve Jobs

  5. #5
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    widze ze jednak temat nie schowal sie to dobrze i prawde mowiac teraz jestem blizej propozycji suchego odnosnie beznadziejnych tematow... rzeczywiscie doszedlem do wniosku, ze to byloby jednak za duze odciazenie dla modow... jak ktos ma jeszcze jakies pomysly to piszcie, moze administracja skorzysta i trosze wiecej porzadku sie tu zrobi

    a co do kod_03 chyba bym tesknil za tym

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie

    tez jestem za propozycja "królika" suchego
    wywalac z miejsca jak leci troli nie piescic sie
    kod_3 wymiata
    ( ten krolik to chyba z bajki "hamomela" o takim krecie no nie? :P )

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Nie no... zatwierdzanie tematow to przesada lekka... problem w tym ze w jej brak tez nie jest dobry - mamy ogloszenia roznej natury, tibie i inne zarazy. Ktos to musi czytac i odpowiednio reagowac a TO ZAJMUJE CZAS.

    Jedyne co jest logiczne w tej chwili to po prostu jak sie cos trafi to sie reaguje... jak sie ktorys mod pojawi. Innego rozwiazania nie ma, poza dobieraniem sobie userow i ich akceptowaniem zanim wrzuca post na forum - a przeciez nie o takie rozwiazanie chodzi.

    Jesli chcemy pozbyc sie smieci w stylu tibia itd to nie odpowiadajmy na takie pytania, ignorujmy je totalnie, nie komentujmy... a jak przyjdzie ktorys mod to usunie post i po sprawie. Kilka razy taka runda i w koncu sie ludziom odechce...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  8. #8

    Domyślnie

    jestem za irnowalem (bedzie minej tibi)

  9. #9
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    ex machina
    Postów
    130

    Domyślnie

    Tak, królik jest z bajki o Kreciku.

    A co do tematu to przydałoby się więcej moderatorów, tak ze dwóch jeszcze, żeby usuwanie durnych postów szło szybko.
    Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go na życie cudzym życiem. Nie dajcie się schwytać w pułapkę dogmatu, która oznacza życie według wskazówek innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę iść za głosem swojego serca i intuicji. Wszystko inne jest mniej ważne.

    Steve Jobs

  10. #10
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    albo mozna by zrobic moderacje postów tylko tych którzy są mniej niż tydzien na forum

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. zlecenia.przez.net
    By ironwall in forum Biznes internetowy
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 01-31-2018, 11:44
  2. Hasło przez cmd.exe
    By northdakota in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 03-19-2007, 19:56
  3. kasa przez net ??
    By petit2 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 02-25-2007, 17:41
  4. jak wlamac sie do liveboxa przez WI-FI
    By gemiel in forum Hacking
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 02-12-2007, 09:16
  5. Odpowiedzi: 9
    Autor: 08-19-2006, 04:14

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj