Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Net::GADU rozlacza ?

  1. #1

    Domyślnie Net::GADU rozlacza ?

    Doinstalowałem sobie moduł Net::Gadu do Perla tylko teraz mam problem GG które zostawię w kodzie .pl się samo rozłącza wygląda to tak jakby nie odpowiadał na zdarzenia PING-PONG jednak nie wiem jak obsłużyć zdarzenie PONG z dokumentacji na search.cpan.org czy wie ktoś może jak ? A może po prostu przy PONG wysłać zmianę statusu na taką samą na jakiej jestem aktualnie ?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ping to robota dla biblioteki libgadu z ekg, nie dla modulu.

    Swoja droga... dokumentacja modulu na CPAN w jezyku innym niz angielski to moim zdaniem przegiecie, zwlaszcza ze spierdzielonym kodowaniem gdzie zamiast polskich znakow sa krzaczory.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Sęk w tym że innej dokumentacji nie znalazłem a to ustrojstwo nie działa i tak naprawdę wygląda to tak jakby nie miało zacząć działać i pewnie tak też będzie choć do obsłużenia DISCONNECT podłączyłem wywołanie logowania do servera to zbyt mnie to nie rajcuje wole optymalne rozwiązania dlatego zwróciłem się o pomoc.

    Winy w libgadu nie można szukać ponieważ ekg czy inne klienty śmigają bezproblemowo.
    Ostatnio edytowane przez szlagus : 04-20-2012 - 21:36

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Sorry, nie bawilem sie GG od wielu lat - nie uzywam zwyczajnie.
    Utrzymanie stabilnosci lacza to na pewno libgadu, Net::Gadu to jedynie interfejs do tej biblioteki - moze cos nie poszlo podczas kompilacji modulu? Wszystkie testy zadzialaly poprawnie?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj