Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Jak i gdzie ubezpieczyć samochód?

Post Jak i gdzie ubezpieczyć samochód?

Krótko i na temat: Chodzi o to, żeby płacić sensownie skalkulowane składki, a w razie W dostać konkretne pieniądze.

Zgłębiłem nieco temat, trafiłem na kancelaria-levante.pl i okazało się, że coraz częściej ubezpieczyciele celowo zaniżają wysokość odszkodowań - jak temu zaradzić?

Napiszcie, jakie macie doświadczenia i poradźcie.
    Ostatnio edytowane przez HejEngine : 01-22-2019 - 11:51

Domyślnie

Ja od zawsze miałem w PZU. Raz spróbowałem zmiany i przeniosłem do PTU (obecnie Goether). Jak się okazało taniej było tylko przez 1 rok. Wróciłem więc do PZU i na chwilę obecną nie narzekam na swoje składki.

Domyślnie

Odnosnie samochodow to ja mam pewna zagwozdke. Przymierzam sie do zakupu jakiegos i rozwazalem do tej pory takze uzywane. Znajomy podeslal mi pare miejsc w sieci gdzie mozna poczytac o tym co tak naprawde jest sprzedawane na gieldach czy tez nawet u prywatnych sprzedawcow, az dalem sobie z tym spokoj. Na dobra sprawe przeciez jest cala mas roznego rodzaju opcji finansowania zakupu jak chociazby rady .. w tym wlasnie kierunku mam zamiar sie udac. Z przejrzanych do tej pory samochodow najbardziej podchodzi mi Dacia - https://www.dacia.pl/samochody/pelna-gama.html Orientujecie sie moze cos wiecej w kwestii tego jak wyglada ubezpieczenie takiego samochodu? Nie wiem jeszcze czy nie taniej bedzie skorzystac z pakietu jaki oferuja u dealera .. niz kombinowac i szukac niewiadomo jakich warunkow. Napiszcie co o tym uwazacie, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez marke : 02-25-2019 - 10:47

Domyślnie

Przed wybraniem ubezpieczenia oc warto sie dobrze doksztalcic w tej materii. Mam tutaj na mysli poznanie wiekszej ilosci ofert niz to co jest oferowane w pobliskim, lokalnym biurze ubezpieczeniowym. Na dobra sprawe to nie znajdziemy nic co bedzie dla nas korzystne .. natomiast dla agenta tam pracujacego z pewnoscia Jak porownalem sobie to co zaplacilem w poprzednim roku, do nowej oferty znalezionej przez internet .. to jestem kilkaset zloty do przodu. Te pieniadze przeciez mozna zainwestowac w cos bardziej pozytecznego (mam juz pare ciekawych pomyslow swoja droga). Radze takze dla osob mniej wtajemnoczonych, poczytanie poradnikow ile kosztuje oc .. dobrym przykladem moze byc https://www.mfind.pl/akademia/dla-ki...zpieczenie-oc/ gdzie jest szczegolowo opisane czym kierowac sie przy wyborze. Od siebie moge dodac aby nie wybierac malo znanych firm .. roznica w cenie jest minimalna, a jednak wieksi ubezpieczyciele w jakis sposob sobie zarobily na renome.
    Ostatnio edytowane przez witt : 03-25-2019 - 20:37

Tagi

Zasady Postowania