Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: powerbank

Domyślnie powerbank

Witam chciałbym się zaopatrzyć w powerbank, jest to mój pierwszy tego typu zakup i nie wiem na co zwracać uwagę. Może macie z tym sprzętem jakieś już doświadczenie, i może udzielić mi kilku rad.

Domyślnie

Wybierz się do dowolnego sklepu rtv agd i pracownik na pewno ci doradzi co i jak.

Domyślnie

Zwracaj uwagę na pojemność/cena. Ja przyjąłem sobie, że każdy 1000 mAh to 10 zł i mi się sprawdza. Po za tym musi być wytrzymały.

Domyślnie

Przed zakupem warto zwrócić na strony internetowe oferujące różne promocje

Domyślnie

Cytat Napisał Anon11 Zobacz post
    Zwracaj uwagę na pojemność/cena. Ja przyjąłem sobie, że każdy 1000 mAh to 10 zł i mi się sprawdza. Po za tym musi być wytrzymały.
    Dobry masz ten przelicznik:P Jak sobie zastosujesz ten przelicznik, to na pewno jakość powerbanka będzie wysoka. Oczywiście są też i takie co mniej niż 5zł kosztują za 1000 mAh, ale takiego raczej bym nie kupował, bo jakość już raczej nie jest zadowalająca.
    Mądry człowiek uczy się od każdego. Tylko głupi wie wszystko.
    Zastanawiasz się jak się przygotować do przeprowadzki? - przeczytaj nasz poradnik na Mega Przeprowadzki

Domyślnie

Znalezienie dobrego nie jest niczym trudnym. Nie jest to również drogi gadżet.
    Jednego bowiem nie można kobietom odmówić - potrafią tak skołować przeciwnika, że koniec końców, sam dochodzi do wniosku, iż jest skończoną świnią.

Domyślnie

Myślę, że to jest temat dla specjalisty... Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności...
    Kobiety są jak psy myśliwskie. Ciągle węszą, poszukują, w końcu łapią jakiś trop i tak długo za nim podążają, aż rzeczywiście coś w końcu wygrzebią. Tyle,że najczęściej jest to padlina. Niewarta tego całego zamieszania.

aqq
    aqq jest offline

Domyślnie

Czy ja wiem? Jesli chodzi o zakup powerbanku to nie jest to wielka filozofia. I nie trzeba sie nad tym tak zastanawiać niż nad zakupem laptopa czy innego bardziej skomplikowanego sprzętu. Szczególnie,ze nie jest to wcale takie drogie urządzenie. Proponowałbym nie kupować tanich powerbanków z allegro pochodzenia chińskiego ponieważ mogą uszkodzić telefon oraz ich wydajność jest o wiele mniejsza niż tych porządnych.

Porządne powerbanki ma na przykład w ofercie firma Manta. Na https://manta.com.pl/ można sprawdzić ich specyfikację.
    Ostatnio edytowane przez aqq : 07-01-2018 - 08:45

Domyślnie

Polecam Ci firmy Xiaomi.

pospolita741 jest offline Elektroniczna

Domyślnie

Podejdź do jakiegokolwiek sklepu z elektroniką i na pewno Ci doradzą i powiedzą conieco o powerbankach
    Drogowskazy mogą zrobić z szosy labirynt.
    Zobacz ciekawe szorty dla dziewczynek

Zasady Postowania