Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Odzyskanie Konta/hasła

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Odzyskanie Konta/hasła

    Witam
    Dodałem temat ponieważ nie wiedziałem gdzie dokładnie najlepiej będzie pasować to pytanie.
    Jestem użytkownikiem serwisu maxmodels.pl który podlega pod Interia.pl
    Miałem na maxmodels.pl konto od maja 2009 roku, w dniu dzisiejszym Administrator bez złamania regulaminu
    usunał mi konto na którym miałem bardzo ważne wiadomości w skrzynce odbiorczej i które na 100% będą mi potrzebne
    na rozprawę w sądzie.
    Moje pytanie, czy jest jakakolwiek szansa żeby odzyskać tamto konto i wiadomości ze skrzynki odbiorczej?

    Podrawiam
    Kuba

  2. Domyślnie

    Skoro w sytuację zaangażowany jest wymiar sprawiedliwości, wystarczy że zgłosisz konto na portalu jako materiał dowodowy a policja dostanie nakaz i wspomniane dane zostaną odzyskane.

    Nie licz na to, że ktokolwiek będzie się gdziekolwiek włamywał.

  3. #3

    Domyślnie

    Było konto ale dziś administrator mi je skasował.
    Gdybyś miał wiadomości w których inny użytkownik Ci grozi pobieciem, sam później dostaje łomot i zgłasza
    sprawe jako pokrzywdzony który ucierpiał podczas bijatyki jaką sprowokował
    to też były by dla Ciebie ważne takie wiadomość w których wyraźnie kieruje groźby do Ciebie
    tym bardziej że złożył zawiadomienie na policje i sprawa na pewno trafi do sądu a tam będą potrzebne te wiadomości.

  4. Domyślnie

    Bla bla bla. Żadna historia na mnie wrażenia nie zrobi.
    Powiedziałem wyraźnie:
    Skoro w sytuację zaangażowany jest wymiar sprawiedliwości, wystarczy że zgłosisz konto na portalu jako materiał dowodowy
    Gwarantuję Ci, że Twoja korespondencja nadal jest dostępna na serwerach. O2 dobrze współpracuje z policją i problemu nie będzie. Zgłaszasz prokuratorowi materiały informację o istnieniu materiałów dowodowych.

    Poza tym niewłaściwe forum. Idź tutaj: VaGla.pl Prawo i Internet | prawne aspekty spo

    Zamykam

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj