Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: jak wydostać haslo do serwera poczty online

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Exclamation jak wydostać haslo do serwera poczty online

    Witam
    Byłam (jestem) zalogowana na koncie poczty onet na swoim komputerze(System Vista)...zalogowałam się równolegle na to konto z innego kompa,u znajomych, przy okazji zmieniłam hasło do poczty, po powrocie do domu na swój komputer,byłam nadal zalogowana na swoim koncie(włączona opcja "zapamiętaj mnie na tym komputerze),odświeżyłam stronę i nie wyrzuciło mnie z konta mimo wcześniejszej zmiany hasła z innego kompa,na drugi dzień po odświeżeniu strony poczty,wyrzuciło mnie z konta czyli niby ok, ale....zrestartowałam komputer i po przywróceniu sesji(przeglądarka Firefox)automatycznie zostałam ponownie zalogowana do mojej poczty, myślę ,że to oznacza ze komputer w jakis sposob przez wcześniejsze odswieżanie...zapamiętał, przyjął to nowe haslo...
    pytanie...
    jesli tak jest, to gdzie to haslo jest zapisane w systemie, jak je znaleźć i jak wyświetlić...sprawa ciekawa bo teoretycznie po zmianie hasla na innym kompie, ten nie powinien go znac...sesja na poczcie jest caly czas aktywna, nowe haslo na bazowym kompie nigdy nie było wpisywane.

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    W Firefox-ie

    Narzędzia->Opcje->Bezpieczeństwo->Zapamiętane hasła

  3. Domyślnie W Firefoxie

    to nic nie daje , f
    hasło nie zostało zapisane w Firefoxie , tylko no stronie onetu "zapamietaj mnie na tym komputerze"

  4. #4

    Domyślnie

    To wywal ciastka, onet nie zapisuje haseł tylko hashe, Narzędzia->Opcje->Prywatność->Wyświetl ciasteczka->Usuń ciasteczka

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj