Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 15

Temat: prosba

  1. #1

    Domyślnie prosba

    Nie jestem..fachowcem w tej dziedzinie a raczej ofiara.. fachowca...(to chyba ona) ktos wlamal mi sie na poczte na interi i zmienil haslo nie ma tam zadnych tajemnic wagi panstwowej tylko rzeczy wazne dla mnie jak mam odzyskac dostep do poczty czy ktos mi pomoze? podkreslam..chce odzyskac dostep do swojej poczty.. to dla mnie bardzo wazne

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Idz na Milicje.

    Napisz madry list do administratora... chociaz jesli chodzi o poczte to wlasciwie nie wiem jak mozna by sformulowac taki list, jakich argumentow uzyc, jak udowodnic ze jestemy (bylismy) wlascicielami skrzynki, dochodz do tego rowniez fakt, ze podobnych wiadomosci przychodzi co nie miara, nie zdziwil bym sie gdyby byly one z automatu odrzucane..
    Na przyszlosc radze bardziej uwazac z jakich miejsc sie logujesz, zadbac o 'czystoc' systemu operacyjnego oraz uzywac roznych hasel.

    P.S
    Polecam film the mist, pierwsze 110 minut totalnie do dupy, ale happy end mnie rozwalil
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. Domyślnie

    +Używaj bezpiecznego logowania jeśli poczta takie umożliwia, a na pewno (SSL)
    +Jeżeli korzystasz z poczty w miejscach publicznych to nie pozwalaj na zapamietanie hasła przez przeglądarke, zanim wyjdziesz sprawdź czy sie wylogowałeś
    +Ustawiaj hasła dłuższe niż 6 znaków (dorzucasz jeden znak i już poprzeczka skacze bardzo wysoko)
    +Nie ustawiaj przy zakładaniu poczty 'pytania' typu 'Imię Ojca', odpowiedź 'Marek' :P Tylko wymyśl coś bardziej finzezyjnego
    +Nie zostawiaj nigdy swojego komputera 'sam na sam z kolegą'

    To kilka rad na przyszłość, pamiętaj lepiej zapobiegać niż zwalczać
    Ostatnio edytowane przez hedVB : 05-31-2008 - 12:24
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogulas Zobacz post
    Idz na Milicje.

    Napisz madry list do administratora... chociaz jesli chodzi o poczte to wlasciwie nie wiem jak mozna by sformulowac taki list, jakich argumentow uzyc, jak udowodnic ze jestemy (bylismy) wlascicielami skrzynki, dochodz do tego rowniez fakt, ze podobnych wiadomosci przychodzi co nie miara, nie zdziwil bym sie gdyby byly one z automatu odrzucane..
    Na przyszlosc radze bardziej uwazac z jakich miejsc sie logujesz, zadbac o 'czystoc' systemu operacyjnego oraz uzywac roznych hasel.

    P.S
    Polecam film the mist, pierwsze 110 minut totalnie do dupy, ale happy end mnie rozwalil
    List do administratora juz napisalem ..bez odpowiedzi.....w bardzo prosty sposob moge udowodnic ze to moja skrzynka...potrafie dokladnie powiedzic co w niej jest jesli ktos mi ja otworzy bedzie mogl porownac...chyba nie wiedzial bym tego gdyby nie byla moja.. nie jest to tez temat dla policji nie ponioslem w sumie rzadnych strat poza tym ze nie mam dostepu do potrzebnych mi rzeczy...poczte czytam tylko na moim komputerze i dbam o czytosc systemu tyle potrafie to chyba tyle jesli chodzi o dobre rady tutaj zawarte prawde powiedziawszy spodziewalem sie czegos bardziej konstruktywnego ok rozumie temat jest..sliski..ale dziekuje

  5. #5
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał bezradny Zobacz post
    List do administratora juz napisalem ..bez odpowiedzi.....
    Widocznie list byl zgola zle napisany, NIGDY nie zdarzylo mi sie nie otrzymac odpowiedzi od administratora jakiegokolwiek serwisu.

    Cytat Napisał bezradny Zobacz post
    w bardzo prosty sposob moge udowodnic ze to moja skrzynka...potrafie dokladnie powiedzic co w niej jest jesli ktos mi ja otworzy bedzie mogl porownac...
    Niestety nie sa to wiazace informacje, lecz z pewnoscia pomocne, podanie jak najwiekszej ilosci szczegolow zwieksza prawdopodobienstwo pozytywnego zalatwienia sprawy.

    Cytat Napisał bezradny Zobacz post
    nie jest to tez temat dla policji nie ponioslem w sumie rzadnych strat poza tym ze nie mam dostepu do potrzebnych mi rzeczy..
    Alez jak najbardziej jest to temat dla policji, konkretnych paragrafow nie podam, zrobia to prawnicy.

    Cytat Napisał bezradny Zobacz post
    poczte czytam tylko na moim komputerze
    I to jest bardzo dobry argument, jesli logowales sie na poczte tylko i wylacznie ze swojego komputera w calej historii jej istnienia, to koniecznie wspomnij o tym w liscie do administratora.

    Cytat Napisał bezradny Zobacz post
    spodziewalem sie czegos bardziej konstruktywnego
    Konkretnie czego sie spodziewales?
    Gwiazki z nieba? Ze ktos sie wlamie na interie gdzie tabun ludzi bierze ciezkie pieniadze za dbanie o bezpieczenstwo? Nie mowie ze sie nie da, tylko ze sie nie oplaca.
    Ostatnio edytowane przez gogulas : 05-31-2008 - 11:32
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogulas Zobacz post
    Widocznie list byl zgola zle napisany, NIGDY nie zdarzylo mi sie nie otrzymac odpowiedzi od administratora jakiegokolwiek serwisu.


    Niestety nie sa to wiazace informacje, lecz z pewnoscia pomocne, podanie jak najwiekszej ilosci szczegolow zwieksza prawdopodobienstwo pozytywnego zalatwienia sprawy.


    Alez jak najbardziej jest to temat dla policji, konkretnych paragrafow nie podam, zrobia to prawnicy.


    I to jest bardzo dobry argument, jesli logowales sie na poczte tylko i wylacznie ze swojego komputera w calej historii jej istnienia, to koniecznie wspomnij o tym w liscie do administratora.


    Konkretnie czego sie spodziewales?
    Gwiazki z nieba? Ze ktos sie wlamie na interie gdzie tabun ludzi bierze ciezkie pieniadze za dbanie o bezpieczenstwo? Nie mowie ze sie nie da, tylko ze sie nie oplaca.
    ...jestes zdziwiony moja prosba ostatczenie ja chce wlamac sie tylko na swoja poczte bez obrazy niejedna osoba ktora tu pisuje robi to dla sportu albo wlasnych korzysci naruszajac czyjas prywatnosc..tabun fachowcow na interii jest chyba do bani skoro zwyczajna dziewczyna byc moze z czyjas pomoca miesza w poczcie mnie i osoba ktore mam w ksiazce adresowej ale masz racje proszenie o cos takiego na forum bylo glupie..moze ktos chce ze mna porozmawiac..indywidualnie?

  7. #7
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał bezradny Zobacz post
    ...jestes zdziwiony moja prosba
    Nic takiego nie napisalem, ani nie dalem do zrozumienia.

    Cytat Napisał bezradny Zobacz post
    ostatczenie ja chce wlamac sie tylko na swoja poczte
    Wierze na slowo, napisalem wyzej dlaczego nikt nie pomoze.

    Cytat Napisał bezradny Zobacz post
    tabun fachowcow na interii jest chyba do bani skoro zwyczajna dziewczyna byc moze z czyjas pomoca miesza w poczcie mnie i osoba ktore mam w ksiazce adresowej ale masz racje proszenie o cos takiego na forum bylo glupie..moze ktos chce ze mna porozmawiac..indywidualnie?
    Dam sobie odciac glowe ze bezpieczenstwo systemow interii nie ponosi zadnej winy, ktos najpewniej wykradl twoje haslo.
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Wybacz ale takich postow jak ten na forum byly dziesiatki. Po to sa funkcje odzyskiwania hasel, po to sa pytania bezpieczenstwa, po to jest kontakt z adminami.

    Mam lepsza propozycje dla Cibie - zalozyc sobie inna skrzynke i rozeslac do znajomych, ze stara skrzynka zostala Ci 'skradziona' skoro tak to nazywasz (samo uzycie tego slowa znaczy ze to temat dla policji) i zeby ignorowali cokolwiek co moze przyjsc ze starego adresu.

    Jak dla mnie wszelkie posty typu "bo dziewczyna wlamala mi sie na poczte", "bo ktos spamuje moich znajomych", "bo chce sie na tym gnojku odegrac" itd to czysta prowokacja.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogulas Zobacz post
    Nic takiego nie napisalem, ani nie dalem do zrozumienia.


    Wierze na slowo, napisalem wyzej dlaczego nikt nie pomoze.


    Dam sobie odciac glowe ze bezpieczenstwo systemow interii nie ponosi zadnej winy, ktos najpewniej wykradl twoje haslo.
    mozna wykarsc haslo na odleglosc? ta osba nigdy nie zblizyla sie nawet do mojego komputera tak samo jak w przypadku osob z mojej ksiazki adresowej ale ok moje sprawy nie sa chyba warte calej tej tej polemiki spodziewalem sie czegos innego bo korzystam z innego forum i tam bardzo szybko mozna znaledz kogos kto pomoze..ale to zupelnie inna dziedzina

  10. #10
    Zarejestrowany
    May 2008
    Postów
    534

    Domyślnie

    +Używaj bezpiecznego logowania jeśli poczta takie umożliwia, a na pewno (SSH)
    poczta przez ssh, interesujace. A kompilator jest w zestawie?

    @bezradny
    sprobuj wyslac na ten adres jakies malware, jakis % ze uruchomi jest.
    Ale emaili sie nie kradnien dla zabawy, durne skrypty for, cmsow wymagaja rejestracji. Co z tego ze wtedy mail jest celem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. gorąca prosba
    By zdruzgotana in forum Wirusy/Konie trojańskie
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 04-21-2008, 13:51
  2. prosba do hackera:)
    By ds1978 in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 02-25-2008, 21:34
  3. Routing zrodlowy - prosba o pomoc
    By mario09 in forum TCP/IP/Analiza/Badanie
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 01-29-2008, 19:55
  4. Prosba c++ - poczatkujacy...
    By habel55 in forum C/C++
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 06-01-2007, 22:28
  5. Troche nietypowa prosba ;)
    By Jagoot in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 12-09-2006, 16:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj