Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Cyfrowy Polsat

Domyślnie Cyfrowy Polsat

Witam
    Jestem od niedawna posiadaczem internetu w CP jednak nie mogę powiedzieć, że mnie to cieszy. Mianowicie za każdym razem gdy odpalam kompa i chce się połączyć pojawia się problem. Usługa uruchamia się pobierany jest adres IP, zostaje przydzielony i nic. Wygląda to tak, że pomimo tego, że IP zostało pobrane żadna strona nie chce się otworzyć, szybkość pobierania i wysyłania jest równa 0.
    Moje pytanie jest takie czy można podejrzeć co się dzieje po odpaleniu interfejsu użytkownika co ten program tak naprawdę robi. Szukam co może być przyczyną tego, że po pobraniu adresu IP niczego nie można otworzyć. Oczywiście istnieje na to lekarstwo. Wystarczy wyjąc a następnie włożyć ponownie modem tylko ile razy można to robić? Oczywiście wcześniej już wysłałem modem do reklamacji. Nic nie znaleźli więc stwierdzili, że wina leży po stronie odbiorcy. Dodam, że zasięg mam dwie kreski i 83 dbm. Więc teoretycznie wszystko jest tak jak powinno. Niestety tylko teoretycznie bo w praktyce to już niestety nie.
    Czy istnieje narzędzie, które pozwoli mi na podejrzenie tego co dzieje się na moim kompie gdy program łączy się z siecią?
    Z góry dzięki za pomoc.

Domyślnie

Router masz?
    Zresetuj go.
    Radiówka?
    Nie wiem, wymień kartę sieciową ? ; o

Domyślnie CP

Nie mam routera.
    Jeżeli chodzi o sieć jest to niby LTE. Modem Huawei pod USB.
    :P
    Jak edytować program nie wiem podejrzeć co to ustrojstwo robi.
    Gdzie ma jakiś problem. Czego nie może, w czym mu trzeba pomóc.
    Jakaś niedoróbka jest...Jak sprawdzić jakim w jakim języku został napisany?
    Powinno działać i niby działa.

Domyślnie

Jaki OS?
    Sprawdz jaki masz adres IP i jak wyglada tablica routingu...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie CP

Jeżeli chodzi o tablicę routingu to jak dla mnie wszystko wygląda ok.Adres IP brama wszystko się zgadza. Arp -a też pokazuję właściwą bramę.
    Os to Windows Xp, Windows 7.Tak na jednym jak i na drugim działa to podobnie.Za każdym razem żeby korzystać z netu trzeba wyjąć a następnie włożyć modem.

Domyślnie

Niektore urzadzenia tak maja widocznie? Sam nie wiem ale bardzo mozliwe ze wlasnie tak jest
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Mi kiedyś pomogło wyłączenie boot'owania z USB. Modem startował wówczas odrobinę później i miał już z kim (systemem) rozmawiać.

Domyślnie

Dobry pomysł z tym wyłączeniem bootowania. Niestety po wyłączeniu problem nadal pozostał. Jednak wydaje mi się, że kierunek jest słuszny ponieważ gdy poczeka się ok 5 minut modem startuje. Bez konieczności wyjmowania go. Może faktycznie jest tak, że powinno się poczekać ze startem modemu aż system się w pełni załaduje.

Zasady Postowania