Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Co dalej-co teraz i dlaczego?(rozwój siebie)

Domyślnie Co dalej-co teraz i dlaczego?(rozwój siebie)

Witajcie.
    Jako że programowanie, grafika i ogólnie cała prawa informatyka trochę mnie zaczyna nudzić, to muszę od tego odpocząć. Postanowiłem zająć się bardziej nikczemnymi podmiotami internetu.
    I tu rodzi się pytanie:
    Od czego zacząć, skąd i dlaczego?
    Dzięki za każdą odpowiedź.
    Pozdrawiam.

Domyślnie

Nic nie rozumiem, możesz napisać to jeszcze raz tylko że bardziej zrozumiale ?

kainsawk jest offline dum spiro, spero.

Domyślnie

Kefir, +1.

Uznałem, że skoro jesteś nowy na forum to pewnie chodzi Ci o początki hackingu (tak brzmi lepiej, nie sądzisz?). Ale skoro znudziło Ci się programowanie i ogólnie cała informatyka to chyba nie ma sensu zaczynać się w to bawić, nie?

Domyślnie

Tu nie chodzi o to że CAŁA informatyka mnie nudzi.
    Może źle to ująłem, po prostu nie wiem w co mam teraz ruszyć, i czego się uczyć. Postanowiłem że na razie zajmę się zabezpieczeniami, systemami etc. No i trafiłem tutaj. Dlatego pytam się Was od czego mam zacząć. Łamanie zabezpieczeń, wyciąganie haseł etc. Może polecicie mi jakieś ciekawe ebooki, artykuły, cokolwiek.

Domyślnie

Domyślnie

Czegoś nie rozumiem, chce zabezpieczać, wyciągać hasła itp. A programistyka go nudzi, to coś tu jest nie tak.
    Jesteś początkujący i czy jesteś pewny czy twoja strona jest bezpieczna? Jeśli nie.. Pisz na GG : 32227656 lub na PW

Domyślnie

Czytając ten wątek aż postanowiłem się ponownie zalogować na hack.pl od wielu miesięcy, a dlaczego ?

Nie przejmuj się każdy programista przechodzi ten okres zwątpienia a jest to spowodowane popełniem kilku błędów dość często spotykanych acz kolwiek banalnych , przede wszystkim nie wymyślaj koła od nowa, pracuj nad nowymi problemami które cie rajcują - to prowadzi do ciągłego rozwijania sie wkoncu o to chodzi tak naprawde w hackingu ,nawiązuje do pierwotnej idei (haker-geniusz programista ),unikaj złudnej logiki która wyczerpuje twoją psychike "kreatywnosc źle spożytkowana jest zabijana przez rutynę " ucz umysł szukania alternatywnego myślenia naucz sie grać na instrumecie, udzielaj się sie w środowisku, konfrontuj swoje przemyślenia z przemyśleniami innych ( jednocześnie zawsze szanuje zdanie innych) dzieki temu wyjdziesz z pułapki wypalenia się , obudzisz sie z rana zaaferowany nowym pomysłem a pod koniec dania poczujesz spełnienie bo udało ci sie dokonąć tego co zamierzyłeś sobie wczesniej, tak zwana satysfakcja , nie opisane uczucie kiedy patrzysz na zegar, jestes padniety i uświadamiasz sobie że to juz 2 doba hehe

"Postanowiłem zająć się bardziej nikczemnymi podmiotami internetu" nie istnieje coś takiego jak nikczemnośc w sieci, sieć jest oddzielnym organizmem żyjącym własnym trybem to MY tu jesteśmy gośćmi , nikczemność to ludzka cecha a siec jest tylko odzwierciedleniem ludzkiej natury, jeżeli chcesz wejsc do prawdziwego hackingu nie wchodz frontowymi drzwiami "jak robi to wiekszosc widząc tylko to co na zewnątrz, sławe, zadając pytania jak sie włamac na gg, szukając prostej drogi itp " poczuj coś wiecej wejdz bocznymi ucz sie programowania , doskonal sie odnajdziesz swoje wejscie to jest haking
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 03-01-2012 - 22:59
    Kultura hakerska to kultura darów a podstawowym prawem anarchistycznego internetu jest wolność informacji i w tym tkwi jego piękno

Tagi

Zasady Postowania