Cześć!
Jestem Bartek i moja przygoda z hackingiem się dopiero zaczyna, aczkolwiek proszę mnie nie wyzywać od "lamusów", "cieciów", "debili którzy nie umieją używać opcji "szukaj"". Szukałem, ale nie znalazłem tematów o początkach ponieważ wszystkie posty w nich opierają się na słowach "www.google.pl", "opcja szukaj", "było mnóstwo tego typów tematów". Ja chciałbym w takim razie dostać choć jeden temat dla "naprawdę zielonych w tych sprawach ludzi".

Chcę się nauczyć hackingu do celów bezpieczeństwa komputerów, ale także włamów na kompy innych. Ściągnąłem sobie "przejrzystą", identyczną książkę jak "Szkoła Hakerów" ale po 4 rozdziale się zgubiłem. Cztałem dużo poradników w Google ale wszystkie jak dla mnie były niedokładnie wyjaśnione. Do teraz nie wiem dokładnie co to jest "exploit". Jestem naprawdę zielony, nie umiem robić stron WWW, nie znam się dobrze na kompach i internecie, mówiąc krótko chcę się zacząć tym bawić dlatego proszę o cierpliwość i zrozumienie. Każdy kiedyś zaczynał, choć ja zaczynam mając 16 lat.

Bardzo proszę o pomoc. Pomoc, a nie bluzgi i wyzwiska pod moim adresem. Chcę się tym zająć, ale nie wiem za bardzo jak i dlatego się zwracam do Was o pomoc bo innego takiego ciekawego portalu o tym zajęciu nie znalazłem.

Pozdrawiam