Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 13 z 13

Temat: początkujący, proszę o pomoc.

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał matmat0123456789 Zobacz post
    najwazniejsze to zdobyc roota, potem zainstalowac backdoora a potem to juz poleci.
    Takie beztroskie podejście może któregoś dnia nieźle kopnąć, albo odgryźć głowę.
    Moim zdaniem, działania jakie wykonujemy po wniknięciu do systemu muszą być przećwiczone, przemyślane, ostrożne i pozbawione niepotrzebnych posunięć.

    Być może się mylę.
    Być może stosownym jest wyświetlenie pacjentowi czachy na pulpicie.
    Nie wiem, nie jestem hakerem.
    Ostatnio edytowane przez lame : 01-28-2012 - 21:35
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  2. Domyślnie

    hahaha nie o to mi chodzi xd
    mialem raczej na mysli ze zdobycie roota na zdalnej maszynie jest najtrudniejszym etapem, potem mozesz oczywiscie zainstalowac ofierze rootkita, a do czyszczenia logow mozesz zainstalowac programik, w necie napewno cos znajdziesz
    Ręcznie nie radze czyszcić bo taka próba moze zostac wykryta^^
    a jeśli chodzi o anonimowość, to uzywasz łancucha serwerów aby Cie nie namierzono.
    ostatnio czytalem o torze troche
    istnieje mozliwosc namierzenia ale ale tylko wtedy gdy wysylasz dane przez dluzszy czas, inaczej jest to prawie nie wykonalne, ale nawet do takiego prezdsięwzięcia muszą zostac zaprzęgnięte organy władzy a oni zanim zareagują to troche czasu minie

  3. #13
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał lame Zobacz post
    Takie beztroskie podejście może któregoś dnia nieźle kopnąć, albo odgryźć głowę.
    Raczej uwali glowe tuz przy samej dupie... choc z tak beztroskim podejsciem ciezko powiedziec ktore jest ktore.

    Root to nie wszystko choc wiele osob tak mysli... mam root'a wiec wygralem - jaaaasne. Myslisz ze rootkit'a zainstalujesz i ukryjesz sie w systemie? Moze... jesli system jest bardzo kiepsko zrobiony ale nawet ukrycie sie w systemie nie znaczy ze nie zostaniesz wykryty w inny sposob i jeszcze nie widzialem rootkit'a ktorego nie da sie wykryc bo takiego czegos po prostu nie ma. Wszystko co robisz w systemie zostawia mase sladow i zaden rootkit tego nie ukryje.


    Pamietajcie o jednym - to co tutaj piszecie jest czytane przez bardzo wiele osob, ktore nia maja pojecia o bezpieczenstwie (czego dowodzi znakomita wiekszosc postow w dziale Hacking) i udzielajac im takich beztroskich porad jak matmat0123456789 robicie im jedynie krzywde. Dzieciak sie na cos napali, zrobi jak mu ktos poradzil (pomimo tego ze sam nie wiedzial do konca co mowi) i skopie sobie zycie przez jakies glupstwo. Bierzcie to pod uwage w swoich wypowiedziach.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj