Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: hasło bios hp elitebook

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie hasło bios hp elitebook

    Witam. Jestem tutaj nowy serdecznie witam wszystkich użytkowników. No ale do sedna sprawy jakiś czas temu kupiłem 3 kadłubki hp 6930p jako niesprawdzone,
    okazało się że wszystkie działają ale posiadają administrator password. Jeden kadłubek skompletowałem i mam całego laptopa z systemem win xp laptop działa normalnie nic się nie dzieje szukałem w sieci już dłuższy czas coś na temat jak to hasło odczytać - usunąć i nic, potrzebuje usunąć to hasło gdyż chciałbym wgrać modowany bios z usuniętą tzw white list . Prosił bym osoby znające temat o jakieś wskazówki może są uniwersalne hasła serwisowe, chociaż te co znalazłem w sieci nie działają,wyjęcie bateryjki też nie pomaga
    słyszałem też że to hasło nie jest przechowywane w kości bios tylko w innym epromie. Znalazłem jedną firmę która powiedziała mi że usunie mi to hasło za opłatą 50zł plus koszty wysyłki w obie strony więc atrakcyjna oferta ale niestety żądają paragonu zakupu laptopa a na same części to mam tylko komentarze z aukcji w których kupowałem części /

  2. #2
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    przed klawiaturą / w różnych miejscach świata
    Postów
    81

    Domyślnie

    jaki to bios ?

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za zainteresowanie . Jedyne co mogę powiedzieć jest to ROM bios version 68PCU VER. F10


  4. #4
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    przed klawiaturą / w różnych miejscach świata
    Postów
    81

  5. #5

    Domyślnie

    W jaki sposób go zrobić pod windowsem po próbie woła o hasło, a inaczej nigdy nie próbowałem ale czytałem gdzieś że bios się nagra ale hasło nadal zostanie.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj