Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: informacja ostrzegawcza :]

s4u
    s4u jest offline

Domyślnie informacja ostrzegawcza :]

Witam, mam pytanko ... i proszę o odpowiedź w miarę zwięzłą ale bogatą w treść :] pewnego pięknego dnia zwiesił mi się router. Zazwyczaj wystarczy go zresetować ale tego dnia cholernie mi się nie chciało iść do pokoju obok, więc zacząłem szukać alternatywy dla niedziałającego netu. Okazało się, że sąsiad ma niezabezpieczoną sieć, co więcej nie zmienił defaultowych ustawień routera. Jak już sobie pohasałem na jego łączu zacząłem się interesować tym jak go uświadomić, że kusi los. W końcu ktoś mniej litościwy i bardziej obeznany mu się trafi i będzie płacz :]

O co chodzi? - chcę go poinformować o tym, że powinien się troszkę zainteresować tematem ... ot choćby zmienić hasło. Nie wiem, który to sąsiad a wieszanie dziwnych informacji w windzie to chyba nie najlepszy sposób. Czy mogę jakoś np. ustalić jego IP i posłać mu message? Albo coś w tym rodzaju.

Myślalem też o tym żeby mu wyłączyć sieć i zmienić hasło (na pewno się zainteresuje :] ) ale nie wiem jak bardzo potrzebna mu sieć, i jak bardzo mu tym zaszkodzę :/

Dajcie znać czy coś wpada Wam do głowy.

PS Opisy metod proszę w miarę łopatologiczne :]

Z góry dzięki

Domyślnie

Jak uzywa windowsa to mozesz sprobowac "net send ..." - jest szansa ze zadziala bo jestescie w tej samej sieci... przynajmniej lata temu to dzialalo calkiem fajnie ale teraz to nie jestem pewien juz...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

s4u
    s4u jest offline

Domyślnie done

Dzięki wielkie .... no ja niestety też lama na windzie:] tyle że siódemce.

Jakby ktoś szukał potrzebował to:

msg * [tekst wiadomosci do wszystkich uzytkownikow sieci]

pozdrawiam

Zasady Postowania