Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Jakie książki kupić ??

  1. #1

    Domyślnie Jakie książki kupić ??

    Witam, niedługo wpadnie mi trochę kaski, I chciałem kupić kilka książek do 370 zł. Żeby kształcić się w stronę hacking'u

    I teraz do was pytanie, czy moje propozycje są dobre. Osobiście bym dorzucił jakąś książkę o HMTL. Czy polecacie mi może coś innego, jestem otwarty na inne propozycje

    SYMFONIA C++ STANDARD [2 TOMY] - Grębosz [MIEKKA] (2045719052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    "Perl. Wprowadzenie. Wydanie IV" - Książka, kurs - Randal L. Schwartz, Tom Phoenix, Brian d foy - Wydawnictwo Helion, księgarnia internetowa informatyczna helion.pl
    "Sieci komputerowe. Biblia" - Książka, kurs - Barrie Sosinsky - Wydawnictwo Helion, księgarnia internetowa informatyczna helion.pl

    Z góry dziękuje i Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Nie kupuj zadnych ksiazek o html - dosc informacji jest w internecie, htmla sie nie da nie zrozumiec.

    Symfonia - BDB ksiazka, polecam. Tyle ze moja ma 3 tomy, wiec albo cos sie zmienilo, albo nie ma wszystkich tomow.

    Co do Perla to sie nie wypowiem, poniewaz nigdy w nim nie programowalem, odrazu zaczynalem od C++. To wcale nie jest trodny jezyk, nie rozumiecm czemu nie poleca sie C++ na poczatek.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ke?
    Postów
    162

    Domyślnie

    nie rozumiecm czemu nie poleca sie C++ na poczatek.
    Bo do zrozumienia programowania są łatwiejsze języki niż ten.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj