Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Japońskie forum - ban

Domyślnie Japońskie forum - ban

Sprawa tyczy się pewnego japońskiego forum. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tematem wyślę jego nazwę na PW. Założyłem na nim konto z domu. Dostałem bana za multikonto dlatego, że w tym samym czasie byłem zalogowany w szkole ja i kumpel. Teraz przy każdym następnym koncie dostaję bana za multi po jakimś czasie. Korzystam z jednego komputera. Ciasteczka i rejestr czyszczone, proxy nie zdaje egzaminu. Mógłby mi ktoś napisać po czym oni do tego dochodzą? Nie dzieje się to automatycznie, tylko po sprawdzeniu przez któregoś z moderatorów. Kumpel ma teraz taki sam problem.

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

gdybym byl tym japonskim adminem a forum mial male, to wystarczylby mi sam fakt, ze wysylasz polskie naglowki przez przegladarke.
    (chyba nie musze mowic o banalach takich jak podobne nicki/maile czy nawet hasla do kont ktore zakladasz?)
    War, war never changes.

Domyślnie

Forum nie jest małe: www.Akiba-online.com

Domyślnie

Być może forum to stosuje tzw. "fingerprint", technika umożliwiająca przypisanie kont jednemu komputerowi mimo czystych logów, cache, cookies i zmiany IP. Zapisuje ona info o przeglądarce, dodatkach, dacie instalacji itp, a także o czcionkach zainstalowanych na komputerze.

Domyślnie

Dzięki za odpowiedź Jest możliwość ominięcia "fingerprint" poprzez przeinstalowanie przeglądarki, zainstalowania dodatkowej czcionki?

marvix jest offline Newbie

Domyślnie

Albo masz zwyczajnego Bana na IP - proste a skuteczne

Domyślnie

Nie, nie mam bana na IP.

Domyślnie

Cytat Napisał Hardjack Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź Jest możliwość ominięcia "fingerprint" poprzez przeinstalowanie przeglądarki, zainstalowania dodatkowej czcionki?
    Wystarczy że co jakiś czas bedziesz doinstalowywał czcionki. Najszybszym rozwiązaniem jest zmiana przeglądarki.
    Pozdrawiam

Domyślnie

Najszybszym i najlepszym sposobem to jest kontakt z administracją forum i wyjasnienie sprawy.

Zasady Postowania