Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Vpn Ip stałe potrzebuje pilnej pomocy

Domyślnie Vpn Ip stałe potrzebuje pilnej pomocy

Witam jak pewnie zauważyliście wszedł na forum kolejny neewbie szukający odpowiedzi ;p .
    Zapewne każdy z Was zna portal playspan (Dla nie wiedzących nabijanie punktów poprzez wypełnianie ankiet , reklam i tego typu spraw)
    Do czego zmierzam , potrzebuje program darmowy bądź full wersja jeśli ktoś byłby tak miły podać code ;p do zmiany adresu vpn polskiego na Vpn USA bądź United Kingdom . Potrzebuje z tego względu iż więcej reklam oraz ankiet preferują dla tych 2 krajów .
    Podkreśle mam stałe Ip

Czekam na name programów oraz proszę o szybką pomoc specjalistów )

Jeśli pomyliłem dział proszę wskazać odpowiedni )

Domyślnie

Jak chcesz miec VPN to kup vpn w USA albo w UK... jest tego calkiem sporo, niektore firmy nawet daja mozliwosc wyboru z ktorego kraju chcesz 'wyjsc' w danej chwili... albo TOR i sprawdzac gdzie dane IP sie znajduje :P

Prosty podglad Twojej lokalizacji (ja uzywam tego z TORem czesto) IP Information Page
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Jak chcesz miec VPN to kup vpn w USA albo w UK... jest tego calkiem sporo, niektore firmy nawet daja mozliwosc wyboru z ktorego kraju chcesz 'wyjsc' w danej chwili... albo TOR i sprawdzac gdzie dane IP sie znajduje :P

Prosty podglad Twojej lokalizacji (ja uzywam tego z TORem czesto) IP Information Page

Ok TQM tyle że narazie nie mam jak przelewu zrobić bo całą kase mam w gotówce a co do Tora to strasznie muli + na playspanie jakimś dziwnym trafem nie wyświetla mi ofer ankiet i promocji dla USA tak jak powinno tylko podstawowe . Może załapałeś się na darmowe Licki cyberghosta ? Jeśli tak mógłbyś pożyczyć na tydzień ;p

Domyślnie

Najprosciej... VPS w USA albo w UK i tam stawiasz sobie VPN albo na prawde placisz za usluge i masz. Inne rozwiazanie - kupujesz pen-drive taki jak Ironkey S200 Personal (tanie to to nie jest ale wydatek jednorazowy) i oni oferuja tam prywatna siec tak jak TOR - ich IP nie sa listowane jako TOR'a i nie spotkalem aby byly ograniczenia jakiekolwiek. Jest kilkanascie wezlow, dobre predkosci, wyjscia w USA, UK, Holandii, Niemczech i Kanadzie - te sprawdzalem u siebie i wiem ze dzialaja.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania