Hej!
Trafiłam na to forum, bo mam problem z komputerem i nikt ze znajomych nie jets w stanie mi pomóc... Przeszukałam dużą ilość stronek w sieci, ale nie znalazłam również rozwiązania. Mam sieć domową, rooter jet podpiety pod jeden komputer stacjonarny, a "korzystają" z niej 4 laptopy. Tylko z moim jest problem (lenovo N500, windows vista). Od czasu kiedy synchronizowałam komputer z bluetooth, nie mogę przebywać długo w sieci. Komputer co chwila się rozłącza, zanim jednak zdąży zdjagnozować problem, siec pojawia się na nowo. Podobne opisywane problemy wskazują na problem z rooterem, jednak inne komputery widzą siec dobrze i nie przerywaja, co więcej mój komputer jako jedyny stoi w pokkoju z rooterem, wiec z zasięgiem nie ma problemu. Co się stało, że przy dobrze działającym przez 2 lata połączeniu nagle coś się zmieniło? Karta sieciowa to Intel(R) Wireless WiFi Link 5100 . już kiedyś był z nią problem, ale wtedy wyświetlał sie numer błędu, coś się przeinstalowało i działało bez zarzutu przez kilka miesięcy... Będę bardzow dzięczna za pomoc (a przy odpowiedziach proszę jak do dziecka, bo na tych rzeczach się zupełnie nie znam).