Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Nowy

Domyślnie Nowy

Witam tak jak w tytule napisałem jestem tutaj nowy, dzisiaj zainstalowałem sobie pierwszego w moim życiu Linux i jestem w szoku przez 3 godziny siedziałem żeby zainstalować jave co w Windowsie schodzi 5 minut czasu. Zacząłem od podstawy czytając co to jest w ogóle Linux, późni szukałem jak zainstalować te jave (gdzie trafiłem na tę stronkę ) i po długim czasie się udało mój pierwszy program który instalowałem przez 3 godziny.

I teraz co dalej, gdzie się kierować? Już wiem ze wszystko trzeba wpisywać szata graficzna to chyba tylko żeby ładnie wyglądało.

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

Cytat Napisał may-boy Zobacz post
    dzisiaj zainstalowałem sobie pierwszego w moim życiu Linux i jestem w szoku przez 3 godziny siedziałem żeby zainstalować jave co w Windowsie schodzi 5 minut czasu.
    witaj na linuxie, ja osobiscie nie mam nerwow do tego systemu.

Już wiem ze wszystko trzeba wpisywać szata graficzna to chyba tylko żeby ładnie wyglądało.
    zalezy od dystrybucji, niektore pozwalaja wyklikac praktycznie wszystko, w niektorych musisz sie napisac troche.. jaka konkretnie zainstalowales?
    War, war never changes.

Domyślnie

Zniechęca się początkami....
    Daj sobie czas na obczajenie w nowym środowisku.
    Mam nadzieję że nie zaczynałeś od gentoo.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

zainstalowałem mandrivia hehe jestem kompletnie zielony zaczyna mnie to wkurzać nie wiem co gdzie i jak zrobić jak głupi plik rar rozpakować zainstalować plik exe. Wszystko skomplikowane!!
    Ostatnio edytowane przez may-boy : 03-14-2011 - 16:47

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

zainstalowałem mandrivia hehe jestem kompletnie zielony zaczyna mnie to wkurzać nie wiem co gdzie i jak zrobić jak głupi plik rar rozpakować zainstalować plik exe. Wszystko skomplikowane!!
    zastanow sie co chcesz osiaganac - bo userujac linuxa na sile, tylko utrudniasz sobie zycie.
    War, war never changes.

Domyślnie

mam problem podłączam zewnętrzny dysk tak jak i pendrivera i w katalogu domowym jest pokazane ze jest ale gdy chce wejść na niego to mi pokazuje ze

Błąd podczas próby uzyskania dostepu go `KINGSTON`, system zggłosił: org.freedesktop.Hal.Device.Volume.PermissionDeni Device /dev/sd1 is listed in /etc/fstab. Refusion to mount

i z dyskiem twardym jest tak samo.

Domyślnie

Usun urzadzenie z /etc/fstab

Domyślnie

no tak ale jak

Zasady Postowania