Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: pisanie keyloggera

Domyślnie pisanie keyloggera

Witam !
    Mam nadzieje, że jest to odpowiedni dział do mojego pytania. Otóż, chciałbym stworzyć keyloggera, który byłby niewykrywalny na nowszych systemach windowsa (vista, 7). Korzystałem z tego tutoriala - Tutorial: Keylogger robiący zrzuty ekranu, wysyłający dane na e-mail, keylogger,tutorial,cpp,c++,zrzuty,ekranu,poczta,em ail udało się stworzyć ten mały programik ale niestety nie działa wysyłanie wiadomości na maila. Generalnie chodzi mi o to, żeby program był w stanie zapisać logi (bez konieczności wysyłania na maila). Jestem dosyć początkujący dlatego liczę na waszą pomoc (coś więcej niż 'zgoogluj')

Z góry dzięki

Domyślnie

A umiesz kodzić w tym c++? Znasz winapi? Wiesz co to hooks? Kojarzysz winsocks? Kojarzysz czym są aplikacje rezydentne? Kojarzysz SDL? Jest jeszcze kilka powodów, dla których sama się za to nie zabierałam. Jeżeli chodzi o proste aplikacje, udało mi się coś takiego wygooglować.
    simple keylogger C++ - rohitab.com - Forums
    C++ Keylogger. - rohitab.com - Forums
    A jak ci trza przesłać, rozkmiń jeszcze to
    www.winapi.org - Programowanie w Windows API, Win32, C, C++, winsock

SMACZNEGO
    Jadłodajnia zaprasza
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

Streem:

Ja napisze inaczej... Delphi jak i Builder to dosc niszowe rozwiazania i musisz szukac pomocy raczej na boardach poswieconych programowaniu w tych jezykach. Niestety coraz wiecej osob pisze w C/C++ ewentualnie .NET...
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Zasady Postowania