Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Łatwe sztuczki dla zielonego ;f

Domyślnie Łatwe sztuczki dla zielonego ;f

Witam ! Jestem nowy Chciałbym aby któryś z doświadczonych użytkowników tego forum podał mi jakieś ciekawe komendy dotyczące "sztuczek hakerskich". Chodzi mi o takie proste aby,np. wysłać komuś coś na gg albo maila i żeby miało działanie podobne, np. do chyba każdemu znanego Big Ben'a

Pozdrawiam i liczę na pomoc

Domyślnie

Na to nie ma komend.
    Zacznij programować, za jakiś czas sam zrobisz takie coś.
    Zacznij choćby od Perla. W nim najszybciej zrobisz taki program.

Domyślnie

Cytat Napisał g3t_d0wn Zobacz post
    Na to nie ma komend.
    Zacznij programować, za jakiś czas sam zrobisz takie coś.
    Zacznij choćby od Perla. W nim najszybciej zrobisz taki program.
    No tak ale ja kompletnie zielony jestem Nie wiem jak zacząć pisać taki program a w dodatku mam dopiero 2 rok angielskiego podstawowego więc nie za dobrze z obcym choć troszkę rozumiem.
    Big Benem nie trudno było się obsługiwać, a są jakieś poradniki tudzież tutoriale do tego programu?

Domyślnie

Skoro nie masz doświadczenia to nie bierz się za rzeczy wymagające zaawansowanej wiedzy. Wybierz interesujące Cię środowisko i szkol się w nim.

Domyślnie

nie użalaj się nad sobą, tylko bierz się za kurs jakiegoś języka. Są kursy po polsku, jest ich masa, Google nie drapie.
    Dodatkowo masz translatory dzięki którym dowiesz się mniej więcej o co chodzi z tego twojego programu z którego korzystasz.

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

Cytat Napisał inzuss Zobacz post
    Witam ! Jestem nowy Chciałbym aby któryś z doświadczonych użytkowników tego forum podał mi jakieś ciekawe komendy dotyczące "sztuczek hakerskich". Chodzi mi o takie proste aby,np. wysłać komuś coś na gg albo maila i żeby miało działanie podobne, np. do chyba każdemu znanego Big Ben'a

Pozdrawiam i liczę na pomoc
    big ben to taki zegar.
    nie zaczynaj od perla, bo na nim skonczysz. uznasz, ze inne jezyki sa zupelnie nieprzydatne (imho tak wlasnie jest, ale no flame).
    a ze slabym angielskim musisz sam sobie poradzic.
    War, war never changes.

Domyślnie

Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    big ben to taki zegar.
    nie zaczynaj od perla, bo na nim skonczysz. uznasz, ze inne jezyki sa zupelnie nieprzydatne (imho tak wlasnie jest, ale no flame).
    a ze slabym angielskim musisz sam sobie poradzic.
    gdyby nie te inne języki pisał byś to własnie na kartce i pakował w koperte

zacznij od ASM, skończ na Javie, po drodze zahacz o C - inaczej, za przeproszeniem, gówno się nauczysz

mijagi jest offline mijagi.eu

Domyślnie

a ja bym polecił na początek pythona :>
    nauczyłbyś się estetyki kodu
    btw, zacznij się uczyć sam, nie licz na szkołę ;>

Domyślnie

ja jako zatwardzialy perlowiec powiem jedno - zgadzam sie z GSG-9 ze jak znasz perla to wszystko w nim zrobisz... ale po jakims czasie czlowiek i tak dochodzi do wniosku ze jeden jezyk to za malo - ja wlasnie ucze sie pythona i nie zaluje, bardzo przyjemny jezyk ale na razie do wiekszych projektow zostane przy perlu bo najzwyczajniej mowiac, znam go o wiele lepiej niz pythona z ktorym dopiero zaczynam
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Tagi

Zasady Postowania