Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 21

Temat: PayPal hack

Question PayPal hack

Witam, przeglądając filmy na Youtabe natknęłem się na kilkanaście filmików przedstawiajających motody na PayPal i tutaj mam pytanie czy to działa, czy ktoś próbował z tego korzystać i chyba najważniejsze czy kase z tego sposobu można przelać później na własne konto np. w mbanku bez obaw ?

Ps. Szukałem nie których programów, które są opisane na youtube ale nigdzie ich nie ma czy to bajki czy coś wogóle takiego istnieje ?

Domyślnie

Które filmy na youTube?
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie

wystarczy w youtube wpisac paypal i wyjdzie

ale ten jest dobrym przykładem Hack Paypal Money - Video

Domyślnie

Daj spokój z tym filmikiem...
    Twoje pieniądze na paypalu są bezpieczne, o ile sprawdzasz stronę pod kontem phishingu.

Domyślnie

Widzisz, może wystarczy wpisać, dobrze jednak ze zrobiłeś to Ty, dziętki temu wiemy o jakie filmy Ci chodziło...

Zdanrzasz?

To co na tym filmie to nie dziala.

Konta paypal były są i najpewniej będą hakowane.
    Wystarczy ładny phishing, tani hosting albo serwery gier online...

Domyślnie

a ja sie zapytam o co innego:
    co oni z tego maja?
    jak ja hakne komus konto na pp, to ofiara to zglasza na policje, dostaje kase z powrotem i mnie scigaja.
    Z taka kasa nie mozna nic zrobic, bo jak przelejesz na swoje konto to ona pobedzie tak gora kilka dni, a potem bank zablokuje konto do wyjasnien, i nie tylko 1 konto, kazde na ktore byl robiony przelew, i tak az do momentu wyplaty gotowki. Jedyna opcja to cos kupic przez ten czas, ale i tak zeby odebrac towar to trzeba pokazac jakis dowod.

co oni z tego maja ze phishing rosnie?

tak samo z kartami kredytowymi. co z tego ze mam czyjes dane, jak on i tak moze cofnac kazda transakcje.

Domyślnie

Cytat Napisał linux_aa Zobacz post
    co oni z tego maja?
    jak ja hakne komus konto na pp, to ofiara to zglasza na policje, dostaje kase z powrotem i mnie scigaja.
    Z taka kasa nie mozna nic zrobic, bo jak przelejesz na swoje konto to ona pobedzie tak gora kilka dni, a potem bank zablokuje konto do wyjasnien, i nie tylko 1 konto, kazde na ktore byl robiony przelew, i tak az do momentu wyplaty gotowki. Jedyna opcja to cos kupic przez ten czas, ale i tak zeby odebrac towar to trzeba pokazac jakis dowod.

tak samo z kartami kredytowymi. co z tego ze mam czyjes dane, jak on i tak moze cofnac kazda transakcje.
    Za taką kasę można kupić doładowanie prepaid do sieci komórkowych... albo przekazać na cel dobroczynny...
    albo kupić towar w 100 firmach, w tym 1 swojej.. są jeszcze kasyna, zakłady..
    Ukradzioną kasę można wyprać na wiele sposobów.

Domyślnie

Cytat Napisał linux_aa Zobacz post
    co oni z tego maja?

No tak nie do końca. Jest wielu socjotechników, którzy mają fałszywe tożsamości. W tych czasach znając się dobrze na hackingu i socjotechnice to nie problem stworzyć nowego człowieka... wysyłasz pieniądze na fałszywe konto nieistniejącego człowieka gdzieś w jakimś innym kraju niż "okradziona" osoba (tak myślę, że najlepiej), jedziesz/lecisz/płyniesz po pieniążki, odbierasz je, niszczysz fake ID i jesteś zarobiony

btw. aktualnie to co opisałem jest zapewne o wiele trudniejsze niż kiedyś, ale, ale - "człowiek najsłabsze ogniwo"...

Domyślnie

No tak ale musisz miec fake id. Na maszyny ktorymi podrobie dowod wydasz z milion albo lepiej, i na co mi to, zeby kosic po gora pare k komus kase z paypala?

I 2 razy do 1 banku z 2 dowodami raczej nie pojdziesz, bo za rogiem moze stac policja czekajaca na ciebie.

jesli chodzi o pieniadze, to ja nie widze uniwersalnego sposobu na ich pozyskanie. pieniadz ma to ze mozna go sledzic, i nic z tym nie da sie zrobic. jesli kogos nie lubisz, mozesz przelac kase na jego konto a na dysk wrzucic mu 'paypal phishing - howto.pdf' .

Domyślnie

Wszystkie filmiki które są na YT RACZEJ kłamią.Ale mówie raczej bo niedawno został stworzony program który wplaca na konto PP kasę.Odrazu mówie nie ten program nie kradnie kont możecie sobie założyć testowe i zobaczyć.Jedyną wadą jest to że autor wstawił to na serwis w którym żeby ściągnąć trzeba wykonać ofertę ale kilka złoty na ofertę pózniej się zwróci.Ja z szacunku do autora nie wstawie tego na darmowy hosting

http://sharecash.org/download.php?file=1666085

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania