Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Odczytywanie haseł z forum

  1. #1

    Domyślnie Odczytywanie haseł z forum

    Siema mam pytanie czy da się odczytać hasła użytkowników forum na koncie administratora?

  2. #2

    Domyślnie

    Tak.....

    Nie.....

    Zależy.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  3. #3

    Domyślnie

    Od czego? Można jaśniej?

  4. #4

    Domyślnie

    Pewnie się nie da, będą sprowadzone do sumy kkontrolnej MD5 albo jeszcze solidniej, bo z tego co obserwuje odchodzi sie od MD5 w darmowych skryptach (chociażby phpbb)

    możesz przerobić skrypt forum żeby zapisywał hasła bez hashowania, albo prosciej, dodac gdzies troche kodu zapisujacego haslo podczas logownia czy rejestracji, jesli masz dostep do plikow forum, to pojdzie latwo.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  5. #5
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Poland
    Postów
    59

    Domyślnie

    hakujesz swoje forum?

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc a co jak można to trzeba parę osób sprawdzić nie wnikaj z jakich powodów

    btw. jaki Waszym zdaniem jest najsłabiej wykrywalny keylogger bo tego też potrzebuje wiedzieć
    Ostatnio edytowane przez Entei : 07-14-2010 - 17:25

  7. #7

    Domyślnie

    Taki ktory jak zainstalujesz wszystkie AV na rynku, potem siadzesz, napiszczesz i kiedy nie zostanie wykryty, to własnie wtedy powstanie potencjalnie najmniej wykrywalny keylogger na świecie

    Pytanie o najmniej wykrywanego kaylogger na tym forum, to jak pytanie o najmniej wykrywalnego zabójce do wyjanęcia na komisariacie policji.

    P.S
    Nie offtopuj.
    Ostatnio edytowane przez lame : 07-14-2010 - 18:25
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  8. #8

    Domyślnie

    Co do twojego tematu, to na phpBB by Przemo można na pewno zmienić hasło komuś nie znając go (jak masz adma), wiem bo sprawdzałem na swoim forum . Jeśli Ci o coś takiego chodzi, to wchodzisz w PA-> Użytkownicy->I przy wybranym edycja profilu. Dalej sobie poradzisz
    Ostatnio edytowane przez Yachoo : 07-14-2010 - 19:30 Powód: Subskrypcja ;)

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj