Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: bezpieczenstwo komorka

Domyślnie bezpieczenstwo komorka

czy istnieje mozliwosc softwarowa ,sprzetowa podsluchiwania lub jakakolwiek inna podobna czynnosc telefonow komorkowych ?pytam poniewaz zauwazylem dziwna zbieznosc miedzy sytuacjami .w tak duzych ilosciach ,ze wiekszosc pomyslalby to samo. od jakiegos czasu mam wrazenie , ze jedna osoba w jakis sposob sprawdza moja dostepnosc aktualna przed komputerem. zauwazylem to jakis czas temu ,robilem kilka testow i prawie ,ze za kazdym razem to samo . mianowicie gdy ta osoba, probuje nawiazac ze man kontakt np przez komunikator a ja to zignoruje lub gdy wiem ,ze ta osoba musi przebywac aktualnie w domu i nie ma nic innego do roboty pozniej nawiazujac ze mna kontakt z racji tego ,ze moja praca wymaga pracy przy komputerze ,slysze w glosnikach dzwiek przychodzacego sygnalu do komorki charakterystyczny przy przychodzeniu smsa lub telefonu .dzieje sie tak w 90% przypadkach zignorowania tej wiadomosci lub w sytuacji gdzie ta osoba aktualnie znajduje sie w nudnym dla niej polozeniu i w prawie 100% przypadkach ogolnych slyszanego sygnalu .jest to na tyle dziwne ,ze zaleznosci miedzy slyszanym sygnalem przychadzacym do komorki a proba nawiazania kontaktu ze mna tej osoby jest ogromna i na prawde zauwazalna. wyolbrzymiam sytuacje czy rzeczywiscie cos takiego moze miec miejsce ?

lem
    lem jest offline

Domyślnie

Ogolnie to czesto jak tel lezy blisko glosnikow, to slychac taki dzwiek (przychodzenie wiadomosci, etc), poniewaz telefon laczy sie z nadajnikiem i co jakis czas wlasnie w ten sposob charakterystyczny dzwiek wydobywa sie z glosnikow.

Moze byc tez tak, ze masz jakis 'nowszy' telefon i dostales jakis syf przez bluetooth'a albo w mms/sms'ie i via java cos sie dzieje. Kiedys czytalem jak mozna stworzyc backdoora na telefon przy wykorzystaniu javy.

Nie wiem na ile osoba, o ktorej mowisz jest zaawansowana technologicznie, jednak z mojego punktu widzenia, poobserwuj to (dzwiek i czestotliwosc wystepowania go w glosnikach, bo rozumiem, ze wiadomosci sms np. nie dostajesz w tym czasie od tej osoby), ale chyba popadasz w paranoje

Domyślnie

Ogolnie to czesto jak tel lezy blisko glosnikow, to slychac taki dzwiek (przychodzenie wiadomosci, etc), poniewaz telefon laczy sie z nadajnikiem i co jakis czas wlasnie w ten sposob charakterystyczny dzwiek wydobywa sie z glosnikow.
    tak telefon lezy przy glosnikach dlatego to zauwazylem.
    Moze byc tez tak, ze masz jakis 'nowszy' telefon i dostales jakis syf przez bluetooth'a albo w mms/sms'ie i via java cos sie dzieje. Kiedys czytalem jak mozna stworzyc backdoora na telefon przy wykorzystaniu javy.
    jak moge to sprawdzic?
    Nie wiem na ile osoba, o ktorej mowisz jest zaawansowana technologicznie, jednak z mojego punktu widzenia, poobserwuj to (dzwiek i czestotliwosc wystepowania go w glosnikach, bo rozumiem, ze wiadomosci sms np. nie dostajesz w tym czasie od tej osoby), ale chyba popadasz w paranoje
    jest zaawansowana technologicznie .czestotliwosc wystepowania dzwieku jest w 99% wtedy kiedy ta osoba probuje sie ze mna skontaktowac lub jezeli wiem, ze siedzi w domu i pozniej ze mna sie kontaktuje poprzez np komunikator internetowy .poza tym na samym dzwieku sie konczy ,zaden sms lub telefon nie przychodzi ,dzwieki sa krotsze 1 ,2 sek a czasami dluzsze nawet po kilkanascie sek jakbym prowadzil rozmowe z przylozonym telefonem do glosnika.

Domyślnie

czestotliwosc wystepowania dzwieku jest w 99% wtedy kiedy ta osoba probuje sie ze mna skontaktowac
    Wiesz co to częstotliwośc
    Przesadzasz i tyle no chyba, że jesteś jakimś urzędnikiem państwowym i wykonujesz jakieś ważne telefony do ważnych osobistości i CBŚ próbuję Cię podsluchac, moja rada zdemontuj komórkę i sprawdź czy nie masz zainstalowanej żadnej pluskwy jeśli nie to możesz spac spokojnie.

Zasady Postowania