Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Szukam osoby, która nauczy mnie obciążać stronę

Domyślnie Szukam osoby, która nauczy mnie obciążać stronę

Witam!
    Ostatnio została mi w sposób podstępny skradziona domena. Teraz na niej rozwija się mały serwis. Była bardzo mi potrzebna i wątpię, że ją odzyskam. Szukam jakiejś osoby znającej się na tym i która nauczy mnie obciążania, tak żeby serwery nie wytrzymywały lub czegoś co będzie bardzo denerwowało dane forum. Jestem w stanie zapłacić!! Piszcie gg: xxxxxxx
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 07-05-2010 - 22:32

Domyślnie

Hmm może zgłoś to admninistracji serwisu hostingowego
    Żeby obciążyc taka strone musiałbyś kożystac z łącza internetowego posiadającego predkośc przekraczającą lub równą z szybkością atakowanego celu wiec to raczej niemożliwe albo mie dostęp do wielu hostów/botnet'u

Domyślnie

zostala skradziona?!

skontaktuj sie z firma w ktorej rejestrowales domene... tylko sprawdz regulamin bo jesli podales komukolwiek haslo do domeny to sam jestes sobie winien i w swietle prawa nie zostala skradziona bo podales haslo wiec wyraziles zgode na dostep... byla ostatnio tutaj taka wlasnie sprawa omawiana i taki byl moral - podajesz haslo i domena znika to jestes sam sobie winien.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Chyba dam sobie spokój... ;/ Dobra, to potrzebuję jeszcze osoby, która zna się na linuxie i pomoże mi zainstalować na VPS PHP, MySQL, coś do zarządzania wszystkim, bo z poradników mało się dowiem a tak to ktoś mi będzie tłumaczył po kolei i w razie problemów naprawi. Pisać gg: xxxxxx. Mogę zapłacić!!
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 07-06-2010 - 22:56

Domyślnie

To co podajesz to standardowe usługi, dobrze udokumentowane. Przy instalacji pakietu ustalasz hasło i podstawowe ustawienia. Potem edytujesz pliki konfiguracyjne
    #Które po płotku tłumaczą co masz robić
    #i jeszcze podają przykłady
    Poza tym jeszcze manual istnieje
    Jak tego nie rozumiesz, poszukaj w sieci. Jest tego na prawdę pełno. Jak nie jesteś w stanie zrozumieć dokumentacji, poradników, faq itd, to na forach często ludzi za rączkę prowadzą.
    Jeżeli jesteś w stanie zapłacić, poszukaj firmy, która prowadzi szkolenia w tym zakresie.
    Dziwi mnie jeszcze, że nie zamknęli tego postu za lenistwo.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Zasady Postowania