Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: yyyy...

vnm
    vnm jest offline

Domyślnie yyyy...

Witam, na forum jestem od dziś i wypadało by się przywitać na początek.
    Mam na imię Marcin mam 16 lat i chciałbym zacząć coś pisać (programować).

I tak prosto, z grubej rury.
    W czym zaczynać (chodzi o C++) gdzie uzyskać informacje (proszę nie wikipedię).
    Bije się na ubuntu

lem
    lem jest offline

Domyślnie

ubuntu.org
    C++ Reference
    smacznego.

Domyślnie

Witaj Marcinie
    Z tym cpp, to chodzi Ci o informacje, tzn dopełnienie lub coś innego, czy chcesz się dopiero zacząć uczyć?
    Jesli to 2 - czyli zacząć uczyć, to proponuje przeczytać kilka kursów C++ i potem kupić ksiązkę - ja na razie uczę się z kursów i nie długo kupię książkę. Jeśli chodzi o książkę, to podobno symfonia C++ jest bardzo dobra

mijagi jest offline mijagi.eu

Domyślnie

gdy już opanujesz składnie, polecam to : Ksi

Domyślnie

jeśli dopiero co się zaczynasz uczyć programowania to polecam Ci zacząć lepiej od jakiegoś prostszego języka np. Python lub Java. Ja kiedyś trochę pisałem w pascalu sporadycznie, potem chciałem się nauczyć c++ ale trochę się zniechęciłem bo nie jest to prosty język. A po co się zniechęcać skoro można zacząć od prostszego języka i nauczyć się myśleć jak programista. Poczytaj sobie to
    gynvael.coldwind//vx.log

Domyślnie

Też mam na imię Marcin i mam 16 i podepnę swoje pytanie związane z tym tematem.

Symfonię przeczytałem rok temu, od tamtego czasu praktycznie, oprócz PHP nie ruszałem z programowania nic. nie potrafiłem zagospodarować czasu czy co nie wiem. Chodzi mi o to, że sam język jako tako znam. Pisanie kalkulatorów, konwerterów jednostek itp pierdół nudzi się po 1 dniu, więc mam pytanie jak dalej się rozwijać? Algorytmy, struktury danych i techniki programowania?

mijagi jest offline mijagi.eu

Domyślnie

pisz wszystko co Ci przyjdzie do głowy, na początku nie ma się głupich pomysłów - wszystko rozwija

Zasady Postowania