Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Jak obejść system do głosowania?

Domyślnie Jak obejść system do głosowania?

Witam.
    Znajomi niedawno otworzyli server Lineage 2. Póki co rozrasta się bardzo powoli, dlatego też potrzeba około 100 głosów na poniższej liście, aby dostać się na pierwszą stronę rankingu:

Lineage 2 Top 200 - L2 Adena, Clans, Private Servers

Niestety, nie bardzo wiem, w jaki sposób strona ta sprawdza czy ktoś już głosował w danym dniu. Próbowałem do tej pory zarówno za pośrednictwem FoxyProxy (na innej tego typu liście ta metoda działa bez zarzutu) i czyszczeniem ciastek.

Niestety gamesites200 nie bardzo 'reaguje' na tego typu działania. Aktualizacja najprawdopodobniej nie jest też natychmiastowa. Niestety nie wiem co ile aktualizowane są wyniki. Niekiedy zdarzy się, że po użyciu 60 różnych serverów proxy, naliczy z 10-15 głosów...

System głosowania wygląda tak:
    Lineage 2 - Vote for L2Elements Stackable Subclasses x30

Czyli przepisujemy kod i klikamy przycisk... Stronki z proxy których używam wyświetlają poprawnie java script. Cookies czyszczę każdorazowo gdy otwieram nową stronkę proxy.

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?

PS jestem tu nowy, jeśli coś robię nie tak, proszę o kulturalne zwrócenie mi uwagi.

Jednocześnie dziękuję za poświęcony mi czas

Domyślnie

Jako ze jestes nowy i prosisz o kulturalne zwrocenie uwagi (i szczerze mowiac Twoj post jak malo ktory jasno wyjasnia o co chodzi wiec to duuuzy plus moim zdaniem) odpowiem tak:

1. W dziale FAQ jest post o trolowatych tematach - to sa tematy ktore uznajemy za niechciane na forum - zobacz tutaj
    2. Oszukiwanie w grach itd - jest na liscie trolowatych tematow; ten post nie do konca dotyczy stricte gry ale haslo Tibia/Lineage/itp powoduje u wielu tu obecnych tzw. odruch Pawlowa
    3. Jesli to jest jakis popularny ranking ktory ma jakies znaczenie to na pewno ma jakies zabezpieczenia - mozliwosci jest wiele i okreslenie tego co tam sie dzieje 'na zapleczu' zajmie pewnie nieco czasu, ktory ktos musi poswiecic...

Patrzac na pkt.3 - jesli nie znasz kogos kto jest pasjonatem takich gier jak ta o ktorej mowisz, to szanse na uzyskanie odpowiedzi sa niewielkie...

Mam nadzieje ze to rozjasnia nieco sytuacje.

P.S.
    Skrypt dostaje glos do zalogowania jesli captcha jest ok... a co robi skrypt to nie wiadomo bo nie ma w kodzie niczego co by cokolwiek sugerowalo...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Tagi

Zasady Postowania