Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: zmiana IP

Domyślnie zmiana IP

Ściągnąłem sobie grę PrinceOfPersia ale w instalacji wymagane jest podanie loginu i hasła ze strony Ubisoft.com więc sie tam zarejestrowałem i podaje w instalatorze...wyskoczył błąd, że trzeba żyć w U.S.A by móc grać w tą grę.. no ale co zrobic... rejestruje sie jeszcze raz i wybrałem United States zamiast Poland, ale wyskoczył ten sam bład Doszłem do wniosku, że oni to jakoś po IP, ale jakos nie bardzo sie na tym znam;/ wiem, że są jakieś serwery proxy, ale nie wiem jak sie ich używa i jakich programów do tego potrzeba. Bardzo prosił bym o pomoc. Z góry THX.

Domyślnie

ehehehe a potem sie dziwia, ze ludzie piraca =]
    sliczny przyklad.

to jest sieciowka czy single?
    jak single, to mozna by cracknac exeka by omijal rejestracje. Poszukaj gotowego cracka czy zrob, ostatecznie mozesz tu wrzucic te gre, bede mial dzis troche czasu to zobacze co sie da zrobic.

Domyślnie

licencja anware czy jakoś tak, czyli nie pirat... własciwie to nie wiem ale chyba to nie jest sieciówka... dziwi mnie troche, że jest tylko jedna aplikacja w folderze, bo normalnie to jest masa różnych aplikacji a tu jest jedna duza a mianowicie 1.1g

Domyślnie

Proxy w USA?

pozdrawiam

Domyślnie

nie ma czegoś takiego?

A co do cracka, to jakiegoś tam ściągnołem ale nie działa, sam nie zrobie cracka, bo nie mam pojecia jak to zrobic
    Ostatnio edytowane przez korono : 03-07-2010 - 19:19

Domyślnie

nie ma czegoś takiego?
    Pytasz o proxy? Oczywiście, że są tylko trzeba poszukać dlatego Ci to zaproponowałem...imho znacznie prostsze rozwiązanie niż samodzielne crackowanie programu...

Konfiguracja przegladarki jest prosta jak drut i opisów milion w googlach więc do dzieła...

pozdrawiam

Domyślnie

No tak.. ale jak skonfiguruje przeglądarke to ten instalator bedzie sie łaczył ze stroną ubisoftu przez tą przeglądarkę? a może to strona ubisoft.com sprawdza ip, zapisuje je a nastepnie wysyła do instalatora wiadomośc czy puścic dalej instalacje czy nie? Nigdy mnie to nie interesowało czy programy łaczą sie bespośrednio jakos, ale w sumie teraz wydaje mi sie, że mówie głupoty, bo takie gg bedzie chodziło nawet jak przeglądarki pousuwam (chyba) w takim razie, jeśli to program sprawdza login i password a później sprawdza IP z karty sieciowej, to proxy na przeglądarce nic nie da

Pisze od rzeczy chyba
    Ostatnio edytowane przez korono : 03-07-2010 - 20:38 Powód: wena twórcza

Domyślnie

wiesz wróżką nie jestem ale spróbować można

poza tym nie widzę problemu, żeby odpalić sniffer i zobaczyć czy w czasie instalacji coś jest wysyłane itp.

EDIT: cholera wie ale wydaje mi się, ze skoro wymagane jest łączenie z usa to proxy załatwia sprawę...rejestrujesz sie przez przegladarkę, otrzymujesz jakis login itp i wtedy instalujesz używając tych informacji (klucze, loginy czy bóg wie co) ale jak juz pisałem nie spróbujesz nie bedziesz wiedział...

pozdrawiam i dobrej nocy życzę
    Ostatnio edytowane przez lojciecdyrektor : 03-07-2010 - 20:44

Domyślnie

ustawiłem mojej lisicy proxy i zadna strona nie dzialala, chyba dam se spokoj

Domyślnie

Poprawnie napisany serwer bedzie sprawdzal IP podczas kazdej pojedynczej transakcji wiec w trakcie gry musialbys tunelowac prawie caly ruch via USA. Prosze bardzo - sa platne uslugi dajace VPN ktory wychodzi w USA. Dziala to na tyle dobrze ze mozna ogladac TV z amerykanskich kanalow ktore maja ograniczenie tylko do terenu USA.

P.S.
    Takie sprawdzanie to zadna wielka sztuka - pare linijek kodu albo odpowiednia konfiguracja serwera www. Ja czasami w niektorych aplikacjach sam tego uzywam i dziala wymienicie!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania