Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 23

Temat: Let's do it : )

  1. #1

    Domyślnie Let's do it : )

    Hi
    Wiem już jak zrobić ".exe" i wiem gdzie trzeba pisać no właśnie pisać ale co pisać chodzi mi o keyloggera przypominam jak zacząć może jakieś linki z których wy uczyliście się c++.Bo chce zacząć wkońcu coś robić ale czuje się bezradny.
    Proszę o pomoc

    @Edit
    Poprostu chce zeby ktos mi wytłumaczył jak to sie pisze albo dał jakiś link z którego moge sie nauczyć danego języka.

    ________
    Mam nadzieje ze napisalem wystarczajaco po POLSKu. : )
    Ostatnio edytowane przez pr3s : 02-19-2007 - 14:45

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    dlaczego chcesz napisać keylogera skoro nieznasz wogóle c++
    niesadzisz ze może to niebyć wcale takie proste jak sie wydaje poniewaz nietylko musiałbys znacmechanizmy wejścia wyjścia c++ ale równiez zrobic tak zeby po niewidocznym uruchomieniu programu zapisywał on każde przycisinięcie guziczka no więć wyobra ż sobie wiedze jaka jest do tego potshebna i zacznii jak każdy od czegoś prostszego kalkulatorka czytaj kursy rób zadnia i baw się a o keylogerach narazie zapomni

    blablabla blabla
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-20-2007 - 20:31 Powód: sprawdzam swoją mistrzowka sygnature ;]

  3. #3

    Domyślnie

    nom widze ze jestes "pro" ^^ wiec moze podasz mi jakas stronke z której sam sie uczyłeś? chce jakoś zacząć.. nie mowie ze odrazu musi to byc keylogger ale musze miec jakas instukcje przeciez z glowy tewgo nie zrobie

  4. #4
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    Kielce
    Postów
    131

    Domyślnie

    nie lap sie za rzeczy ktorych nie jestes w stanie zrobic...

    z kursow online nie korzystalem ale polecany jest kurs:

    http://www.gamedev.pl/tutorials.php

    apropos keyloggera to nie wystarczy Ci znac skladnie jezyka ale odpowiednia wiedza i doswiadczenie, poza tym sam c++ nie wystarczy...
    "W życiu wszystko ma jakiś sens, tylko trzeba go odnaleźć. No i często ma on odmienne znaczenie dla różnych osób."

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    polsza
    Postów
    747

    Domyślnie

    c++ elementarz hakera + jakis kurs c++ + C++ dla karzdego (albo cos innego z helionu)

    www.helion.pl

  6. #6
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    no coty jaki pro ja tak tylko mówie wiesz mechnizmy wejścia wyjścia bo to fajnie brzmi heheh [poztym to mam znikome pojęcie o tym wszytkim ale nie zaczynaj od takich rzeczy bo zwątpisz w siebie albo wyrwiesz sobie wszystkie włosy ze zgryzoty

  7. #7
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    wiesz wybór odpowiedniego kusru to raczei indywidualna sprawa poszukaj w necie zastanów sie który do ciebie przemawia najlepiei i szukaj odpowiedzi na pytania które cię nurtują pomalutku do pshodu

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    HDD
    Postów
    105

    Domyślnie

    I uważaj, nie wież ślepo wszystki książkom, w ostatnim kursie jaki czytatałem,
    (jeszcze go dobrze nie zacząłem) był błąd w pierwszym programie

  9. #9

    Domyślnie

    Znowu znalazłem odpowiedź : D Zaczyna mi sie tutaj co raz bardziej podobac dzieki wszystkim ; )

  10. #10

    Domyślnie

    Bo wiecie rownie dobrze moglbym poprosic o gotowego keyloggera ale to jest.. zalosne ; o a i tak pewnie bym go nie otrzymal ; o

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj