Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 23

Temat: Let's do it : )

Domyślnie Let's do it : )

Hi
    Wiem już jak zrobić ".exe" i wiem gdzie trzeba pisać no właśnie pisać ale co pisać chodzi mi o keyloggera przypominam jak zacząć może jakieś linki z których wy uczyliście się c++.Bo chce zacząć wkońcu coś robić ale czuje się bezradny.
    Proszę o pomoc

@Edit
    Poprostu chce zeby ktos mi wytłumaczył jak to sie pisze albo dał jakiś link z którego moge sie nauczyć danego języka.

________
    Mam nadzieje ze napisalem wystarczajaco po POLSKu. : )
    Ostatnio edytowane przez pr3s : 02-19-2007 - 14:45

ble34 jest offline jestem bugiem

Domyślnie re

dlaczego chcesz napisać keylogera skoro nieznasz wogóle c++
    niesadzisz ze może to niebyć wcale takie proste jak sie wydaje poniewaz nietylko musiałbys znacmechanizmy wejścia wyjścia c++ ale równiez zrobic tak zeby po niewidocznym uruchomieniu programu zapisywał on każde przycisinięcie guziczka no więć wyobra ż sobie wiedze jaka jest do tego potshebna i zacznii jak każdy od czegoś prostszego kalkulatorka czytaj kursy rób zadnia i baw się a o keylogerach narazie zapomni

blablabla blabla
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-20-2007 - 20:31 Powód: sprawdzam swoją mistrzowka sygnature ;]

Domyślnie

nom widze ze jestes "pro" ^^ wiec moze podasz mi jakas stronke z której sam sie uczyłeś? chce jakoś zacząć.. nie mowie ze odrazu musi to byc keylogger ale musze miec jakas instukcje przeciez z glowy tewgo nie zrobie

Domyślnie

nie lap sie za rzeczy ktorych nie jestes w stanie zrobic...

z kursow online nie korzystalem ale polecany jest kurs:

http://www.gamedev.pl/tutorials.php

apropos keyloggera to nie wystarczy Ci znac skladnie jezyka ale odpowiednia wiedza i doswiadczenie, poza tym sam c++ nie wystarczy...
    "W życiu wszystko ma jakiś sens, tylko trzeba go odnaleźć. No i często ma on odmienne znaczenie dla różnych osób."

Sardihan jest offline Blastmaster

Domyślnie

c++ elementarz hakera + jakis kurs c++ + C++ dla karzdego (albo cos innego z helionu)

www.helion.pl

Domyślnie re

no coty jaki pro ja tak tylko mówie wiesz mechnizmy wejścia wyjścia bo to fajnie brzmi heheh [poztym to mam znikome pojęcie o tym wszytkim ale nie zaczynaj od takich rzeczy bo zwątpisz w siebie albo wyrwiesz sobie wszystkie włosy ze zgryzoty

Domyślnie re

wiesz wybór odpowiedniego kusru to raczei indywidualna sprawa poszukaj w necie zastanów sie który do ciebie przemawia najlepiei i szukaj odpowiedzi na pytania które cię nurtują pomalutku do pshodu

Domyślnie

I uważaj, nie wież ślepo wszystki książkom, w ostatnim kursie jaki czytatałem,
    (jeszcze go dobrze nie zacząłem) był błąd w pierwszym programie

Domyślnie

Znowu znalazłem odpowiedź : D Zaczyna mi sie tutaj co raz bardziej podobac dzieki wszystkim ; )

Domyślnie

Bo wiecie rownie dobrze moglbym poprosic o gotowego keyloggera ale to jest.. zalosne ; o a i tak pewnie bym go nie otrzymal ; o

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania